Men of War II – wystartowały otwarte testy gry. Co sprawdzimy?

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/24 17:35

Wystartowały otwarte testy gry, które potrwają kilka dni.

Przedstawiciele ukraińskiego studia Best Way poinformowali o rozpoczęciu otwartych testów gry Men of War II. Mowa o strategii czasu rzeczywistego, która została osadzona w czasie II wojny światowej. Z okazji rozpoczęcia tzw. Multiplayer Tech Test przygotowali nawet specjalny zwiastun.

Men of War II – wystartowały otwarte testy gry. Co sprawdzimy?

Men of War II – otwarte testy gry

Testy potrwają do poniedziałku 27 marca. Gracze mogą testować cztery tryby multiplayer na pięciu różnych mapach. Automatyczny system matchmakingu umożliwi sprawdzenie swoich umiejętności w ramach pojedynków 1v1 lub 5v5 – można jednak zagrać także ze znajomymi.

Ogłoszone w trakcie wydarzenia Future Games Show: Spring Showcase, testy multiplayer są pierwszą okazją, by publicznie zagrać w Men of War II. Testy zawierają cztery tryby multiplayer (z siedmiu, które będą dostępne w pełnej wersji gry) oraz pięć zróżnicowanych map, a także serię dziewięciu misji tutorialowych dla pojedynczego gracza, które pozwolą przyswoić sobie podstawy, jak i zaawansowane mechaniki i systemy rozgrywki.

Gracze będą mogli wybierać spośród 1. batalionu piechoty, 1. batalionu czołgów lub 1. batalionu artylerii, wchodzących w skład armii radzieckiej, niemieckiej i amerykańskiej, co pozwoli im na wypróbowanie 80 z pełnej puli ponad 300 jednostek, jakie znajdą się w grze. Każdy batalion ma swój własny styl i unikalne możliwości strategiczne, dostarczając bardzo satysfakcjonującej rozgrywki – łatwej do nauczenia, lecz jednocześnie będącej wyzwaniem, aby w pełni ją opanować. Ponadto, pełna wersja Men of War II umożliwi personalizowanie batalionów oraz odblokowanie dodatkowych jednostek poprzez postęp w grze, co rozszerzy poziom kontroli, jaką gracze będą mieli na polu bitwy.

Test trybów multiplayer zawiera jedynie małą próbkę zawartości, jaka znajdzie się w Men of War II w dniu premiery, ale już teraz pozwoli doświadczyć głębi rozgrywki, różnorodności, a także wierności realiom historycznym, sprawiając, że gra stanie się najlepszym odwzorowaniem bitew II Wojny Światowej w historii serii. (informacja prasowa)

GramTV przedstawia:

Deweloperzy ostrzegają, że gra wciąż jest rozwijana – wersja dostępna w ramach testów może więc odbiegać od końcowej w różnych aspektach.

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem, wystarczy zgłosić się bezpośrednio na platformie Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Men of War II zadebiutuje na komputerach osobistych. Choć data premiery wciąż pozostaje tajemnicą, do premiery najprawdopodobniej dojdzie jeszcze w bieżącym roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!