Marvel’s Midnight Suns na nowym materiale. Twórcy chwalą się sukcesami

Jakub Smolak
2022/12/04 12:30

Graliście już? Podzielacie takie opinie?

Premiera Marvel’s Midnight Suns już za nami. Z pewnością była to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji końcówki tego roku. Twórcy z Firaxis Games mają powody do zadowolenia. Recenzenci dość ciepło przyjęli tytuł, wystawiając mu całkiem wysokie oceny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą opinią. Zdradzę tylko, że Muradin docenił grę, o czym świadczy nota - 8.5/10. A jeśli chcecie zobaczyć, co o Marvel’s Midnight Suns myślą zagraniczne redakcje, to z przyjemnością odsyłamy Was do najnowszego trailera, gdzie twórcy chwalą się wynikami.

Marvel’s Midnight Suns na nowym materiale. Twórcy chwalą się sukcesami

Recenzenci docenili Marvel’s Midnight Suns

Warto wspomnieć, że sytuacja Marvel’s Midnight Suns wygląda nieco inaczej z perspektywy samych graczy. Na Steam produkcja zbiera mieszane opinie, a pozytywne recenzje wynoszą 69%. W głównej mierze przyczyną negatywnych komentarzy są mikropłatności i błędy techniczne. Bugi i niedopracowania da się wyeliminować wraz z kolejnymi aktualizacjami, ale nieprzyjemny posmak, związany z opcjonalnymi zakupami, raczej zostanie z fanami na dłużej.

GramTV przedstawia:

Chętnie dowiemy się, co Wy myślicie o Marvel’s Midnight Suns. Wiele osób twierdzi, że jest to godna alternatywa dla serii XCOM i z pewnością warto dać szansę najnowszemu dziełu Firaxis Games. Szczególnie gdy lubi się postacie i środowisko znane z uniwersum Marvela. Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Midnight Suns zadebiutowało na rynku 2 grudnia, a gra dostępna jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

Komentarze
1
Bruce
Gramowicz
04/12/2022 14:20

Póki co recenzje użytkowników na Steamie to są mieszane.