Następczyni Iron Mana zaprezentowana przez Marvela. Jej zbroja podzieli widzów

Radosław Krajewski
2022/11/09 11:10
7
0

Studio przed premierą drugiej części Czarnej Pantery ujawniło pełny wygląd Ironheart.

Pierwsze recenzje Czarnej Pantery: Wakanda w moim sercu można już znaleźć w sieci. Recenzenci są zachwyceni nowym filmem Marvela, który ma być jednym z najlepszych produkcji studia. Jednym z chwalonych elementów jest wprowadzenie Riri Williams, czyli Ironheart, przed jej własnym serialem zaplanowanym na przyszły rok. Tuż przed samą premierą filmu Marvel wypuścił nowy teaser produkcji przeznaczony na rynek w Hongkongu. Zapowiedź prezentuje kilka znanych scen z poprzednich materiałów, jak również niepublikowane wcześniej fragmenty prezentujące Ironheart w całej okazałości.

Następczyni Iron Mana zaprezentowana przez Marvela. Jej zbroja podzieli widzów

Ironheart – tak prezentuje się zbroja bohaterki w Czarnej Panterze 2

Na krótkiej zapowiedzi mamy dwa ujęcia, w którym Marvel zaprezentował nową bohaterkę w swoim uniwersum. Co najważniejsze, po raz pierwszy możemy zobaczyć jej zbroję z bliska. Wyraźnie widać inspirację późniejszymi zbrojami Iron Mana, ale sam kostium prezentuje się dosyć sztucznie i nie wygląda tak efektownie, jak te skonstruowane przez Tony’ego Starka. Przed młodą Riri Williams jeszcze wiele nauki, ale własnoręcznie zbudowanie takiej zbroi jest jednak imponujące. Mimo to wielu widzom strój może nie przypaść do gustu, choć zupełnie inaczej może prezentować się w akcji. Ujęcia z nowego zwiastuna zobaczycie poniżej.

GramTV przedstawia:

Reżyserem i scenarzystą filmu jest Ryan Coogler, który odpowiadał również za pierwszą część. W obsadzie znaleźli się: Danai Gurira, Lupita Nyong’o, Letitia Wright, Dominique Thorne, Winston Duke, Angela Bassett, Florence Kasumba, Isaach de Bankolé, Dorothy Steel, Danny Sapani, Michaela Coel oraz Tenoch Huerta i Martin Freeman.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zadebiutuje w polskich kinach już 11 listopada 2022 roku.

Ironheart – tak prezentuje się zbroja bohaterki w Czarnej Panterze 2, Następczyni Iron Mana zaprezentowana przez Marvela. Jej zbroja podzieli widzów
Komentarze
7
koNraDM4
Gramowicz
10/11/2022 16:26

Jakaś taka mocno pastelowa

MisticGohan_MODED
Gramowicz
09/11/2022 19:00

Dno.

Ray
Gramowicz
09/11/2022 16:39

Może źle pamiętam, ale ta wersja miała być chyba prototypem czy coś, a swoim serialu czy co ona tam dostanie będzie budowała nową zbroję. Nie żebym tego bronił.
Trwa Wczytywanie