Strategia z Polski wyprzedziła Hades 2. To najbardziej wyczekiwana gra na Steam

Mikołaj Ciesielski
2024/04/12 12:15
0
0

A premiera już za dwa tygodnie.

Już w styczniu informowaliśmy, że Manor Lords cieszy się ogromnym zainteresowaniem na Steam. Wówczas dowiedzieliśmy się bowiem, że rodzimą produkcję do swojej listy życzeń dodało ponad 2 miliony użytkowników platformy Valve. Zgodnie z zapowiedziami polski RTS zadebiutuje na rynku za dwa tygodnie, ale – jak się okazuje – tuż przed premierą odniósł kolejny sukces. Manor Lords zostało bowiem najbardziej wyczekiwaną grą na Steam.

Strategia z Polski wyprzedziła Hades 2. To najbardziej wyczekiwana gra na Steam

Manor Lords zostało najbardziej wyczekiwaną grą na Steam

Wspomnianym osiągnięciem Manor Lords pochwalił się wydawca, czyli firma Hooded Horse. We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X pogratulowano twórcy, a także podziękowano graczom za wsparcie. Niestety nie ujawniono, ile dokładnie osób dodało polskiego RTS-a do listy życzeń.

Manor Lords przez długi czas było drugą najbardziej wyczekiwaną grą na Steam. Polskiej produkcji udało się wreszcie wyprzedzić Hades 2 od Supergiant Games, które zajmuje obecnie drugie miejsce. Podium zamyka natomiast Black Myth: Wukong. Na czwartym miejscu znaleźć można natomiast inną grę z Polski, a mianowicie Frostpunk 2. Pełen ranking najczęściej dodawanych gier do list życzeń dostępny jest na platformie Valve.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Manor Lords zadebiutuje we wczesnym dostępie 26 kwietnia 2024 roku. Tego samego dnia polska strategia trafi również do usługi PC Game Pass. W późniejszym terminie gra ma doczekać się także konsolowej wersji, która wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!