Lost Ark z czerwcową aktualizacją. Amazon Games ujawniło szczegóły patcha

Wincenty Wawrzyniak
2023/06/07 08:30
0
0

Deweloperzy poinformowali o czerwcowej aktualizacji, która zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu.

Lost Ark ma się dobrze – Amazon Games kontynuuje dodawanie do gry nowej zawartości. Jak podaje serwis Worth Playing, niedawno deweloperzy ujawnili szczegóły czerwcowej aktualizacji. Najnowszy update wprowadzi do produkcji kilka nowości, wśród których znajdziemy chociażby nowy wątek fabularny.

Lost Ark z czerwcową aktualizacją. Amazon Games ujawniło szczegóły patcha

Lost Ark – szczegóły czerwcowej aktualizacji

W czerwcowej aktualizacji Lost Ark gracze odkryją Elegacię, krainę Lazenith. Na eksplorację czeka także Ereonnor, miasto świateł zbudowane z podziwu dla bogów, a także błogosławiony Ogród Hestera i święte Phylantos. Aby udać się do Elgacii, gracze będą potrzebować przedmiotów na poziomie 1460.

Oprócz nowego wątku fabularnego patch wprowadzi nowy loch dla czterech graczy – Kayangel Abyss – z dwoma poziomami trudności (normalnym oraz trudnym), a także czterema portalami do zapisywania postępów. Trzeba jednak zaznaczyć, że do uzyskania dostępu do lochu potrzebne jest ukończenie fabuły Elegacii. Na normalnym poziomie trudności wymagany jest poziom przedmiotów 1540, a na trudnym 1580.

GramTV przedstawia:

To oczywiście nie wszystko, co deweloperzy przygotowali dla społeczności. W oficjalnej wiadomości na blogu wspomniano o ostatnich 25 poziomach Wieży Fortuny, aktualizacjach typu quality of life i innych ulepszeniach, a także przedmiotach kosmetycznych. Więcej informacji mamy poznać wkrótce.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Lost Ark zadebiutowało na rynku zachodnim 11 lutego ubiegłego roku wyłącznie na komputerach osobistych.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!