Lords of the Fallen w szczegółach. Poznaliśmy liczbę bossów, klas i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2023/10/11 10:55
1
0

CI Games postanowiło podzielić się kilkoma dodatkowymi informacjami na temat nowego action-RPG.

Wczoraj w sieci pojawił się premierowy zwiastun Lords of the Fallen. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji związanych ze wspomnianą produkcją. CI Games postanowiło bowiem podzielić się kilkoma dodatkowymi szczegółami na temat nowego action-RPG. Polska firma ujawniła m.in. liczbę bossów, z którymi gracze będą musieli zmierzyć się w Lords of the Fallen.

Lords of the Fallen w szczegółach. Poznaliśmy liczbę bossów, klas i nie tylko

W Lords of the Fallen zmierzymy się z 30 bossami. CI Games dzieli się szczegółami

Na oficjalnym profilu Lords of the Fallen na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) opublikowano wczoraj interesującą infografikę. Dowiadujemy się z niej, że wspomniany tytuł znajdował się w produkcji przez cztery lata i był rozwijany przez ponad 400 deweloperów. Nie zabrakło również informacji na temat samej rozgrywki.

Okazuje się, że w Lords of the Fallen dostępnych będzie 13 klas postaci. Gracze będą mogli natomiast skorzystać ze 194 broni oraz tarcz, a także 76 czarów. W produkcji znajdzie się również 339 elementów pancerza. Użytkownicy nie powinni mieć więc problemów ze skomponowaniem zestawu, który będzie pasować do ich stylu gry.

GramTV przedstawia:

Udostępniona przez polską firmę infografika ujawnia także, że w Lords of the Fallen gracze zmierzą się z 30 bossami. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nadchodzące action-RPG od CI Games i studia Hexworks posiadać będzie również trzy unikalne zakończenia.

Na koniec przypomnijmy, że Lords of the Fallen zadebiutuje na PC, a także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S już 13 października 2023 roku, czyli w najbliższy piątek. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nowego action-RPG od CI Games.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Pajonk78
Gramowicz
11/10/2023 15:39

Premiera 13 w piątek (za dwa dni), a od wczoraj na YT można oglądać mnóstwo filmików z grania i przechodzenia całej gry: jak? :D