Lies of P na nowej rozgrywce. Gameplay pokazuje moc AMD Radeon RX 7900 XTX

Mikołaj Ciesielski
2023/01/15 12:00
1
1

Do sieci trafiło kilka nowych ujęć z nadchodzącej produkcji Round8 Studio.

Lies of P na nowej rozgrywce. Gameplay pokazuje moc AMD Radeon RX 7900 XTX

Pod koniec listopada dowiedzieliśmy się, że prace nad Lies of P zmierzają ku końcowi. Niestety wciąż nie poznaliśmy dokładnej daty premiery nowego action-RPG opartego na klasycznej opowieści o Pinokio. Tymczasem w sieci pojawił się kolejny gameplay z nadchodzącej produkcji Round8 Studio.

AMD prezentuje nowe fragmenty rozgrywki z Lies of P

Wspomniany materiał został opublikowany na oficjalnym kanale firmy AMD na platformie YouTube. Gameplay pozwala przyjrzeć się m.in. starciu z jednym z bossów. Wideo prezentuje jednak przede wszystkim możliwości karty graficznej AMD Radeon RX 7900 XTX, która została wykorzystana do nagrania rozgrywki. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Wciel się w postać Pinokia i rozwiąż tajemnice oraz przyczyny katastrofy, która wydarzyła się w mieście Krat. Podczas podróży znajdziesz się w sytuacjach, w których kłamstwo jest konieczne, aby chronić siebie lub innych. Kłamstwa Pinokia są jednym z najistotniejszych doświadczeń, jakie Cię czekają. Jednocześnie doprowadzi to Pinokia do stania się prawdziwym człowiekiem – czytamy w opisie gry na stronie Xbox.

Przypomnijmy, że Lies of P ma pojawić się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S w 2023 roku. Warto również pamiętać, że gra w dniu swojej premiery trafi do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Usunięty
Usunięty
15/01/2023 15:40

Ładnie wygląda, taki Bloodborne co w sumie nie dziwi bo historia (książki, nowele) o Pinokio nie jest taka kolorowa i dziecinna jak w bajeczkach pokazywali.Niestety szkoda że to kolejne IP kserujące "Souls like" nie dodając nic od siebie do tej formuły, osobiście bokiem mi już wychodzi ten gatunek.