Last Epoch wspina się w rankingu bestsellerów Steama. Helldivers 2 nie oddaje pozycji lidera

Patrycja Pietrowska
2024/02/20 12:00
0
0

Kilka zmian na liście bestsellerów platfromy Valve.

W ubiegłym tygodniu na pierwsze miejsce listy bestsellerów Steama wskoczyła kooperacyjna strzelanka, Helldivers 2. Ostatnio w rankingu doszło jednak do kilku zmian. Jedną z produkcji, która wspina się coraz wyżej, jest Last Epoch.

Last Epoch wspina się w rankingu bestsellerów Steama. Helldivers 2 nie oddaje pozycji lidera

Aktualna lista gier z najwyższymi przychodami na platformie Valve uwzględnia Last Epoch

Tuż przed premierą pełnej wersji Last Epoch twórcy podzielili się nowym materiałem z omówieniem najważniejszym nowości i zmian. Tytuł cieszy się sporym zainteresowaniem, co można również wywnioskować, spoglądając na aktualną listę gier, które mają najwyższe przychody na Steamie. Last Epoch wspięło się bowiem na 6 miejsce w rankingu.
Na pierwszej pozycji wciąż znajduje się Helldivers 2, które mimo sporych problemów, bije rekordy popularności. W pierwszej dziesiątce pojawiła się także najnowsza produkcja Funday Games, Deep Rock Galactic: Survivor. Strzelanka dostępna w ramach wczesnego dostępu jest wysoko oceniana przez użytkowników Steama i podbija serca graczy. W porównaniu z ubiegłym tygodniem, Palworld spadło z 5, na 8 miejsce. Top 10 natomiast, zamyka tym razem Call of Duty.
  1. Helldivers 2
  2. Counter-Strike 2
  3. Helldivers 2 – Edycja Super Citizen
  4. PUBG
  5. Apex Legends
  6. Last Epoch
  7. Steam Deck (hardware)
  8. Palworld
  9. Deep Rock Galactic: Survivor
  10. Call of Duty
Na koniec warto przypomnieć, że Last Epoch opuści Early Access już 21 lutego 2024 roku. Tytuł zbiera bardzo pozytywne oceny na Steamie – 85% z ponad 26 tysięcy opinii zachwala produkcję.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!