Helldivers 2 podbija ranking bestsellerów Steam. Aktualna lista produkcji z najwyższymi przychodami

Patrycja Pietrowska
2024/02/12 13:05
0
0

Helldivers 2 na pierwszym miejscu listy bestsellerów platformy Valve.

Jak ostatnio informowaliśmy, Helldivers 2 boryka się z problemami związanymi głównie z działaniem serwerów gry. Zainteresowanie wokół tytułu jest bardzo duże, co potwierdziło także Arrowhead Game Studios wspominając o wynikach sprzedaży. Aktualna lista bestsellerów na platformie Steam potwierdza ogromną popularność strzelanki.

Helldivers 2 podbija ranking bestsellerów Steam. Aktualna lista produkcji z najwyższymi przychodami

Helldivers 2 na pierwszym miejscu w rankingu produkcji z najwyższymi przychodami na platformie Steam

Zgodnie z danymi SteamDB, w ciągu ostatnich 24. godzin w Helldivers 2 w szczytowym momencie zagrywało się równocześnie ponad 140 tysięcy osób. Produkcja od Arrowhead Game Studios ulokowała się na pierwszym miejscu aktualnych bestsellerów platformy Steam, dominując obecnie nad tytułami takimi jak Counter-Strike 2 i PUBG. Poza podium znalazło się natomiast Palworld, które zaliczyło bardzo mocny start w styczniu.
Jak możemy również zauważyć, na dziewiątej pozycji uplasował się Granblue Fantasy Relink, czyli RPG akcji osadzone w świecie fantasy. Zgodnie ze statystykami serwisu SteamDB, w produkcji tej aktualnie czas spędza ponad 90 tysięcy osób równocześnie. Top 10 zamyka natomiast Red Dead Redemption 2.

Aktualna lista bestsellerów platformy Steam

  1. Helldivers 2
  2. Counter-Strike 2
  3. PUBG
  4. Helldivers 2 Edycja Super Citizen
  5. Palworld
  6. Dota 2
  7. Steam Deck (hardware)
  8. Apex Legends
  9. Granblue Fantasy Relink
  10. Red Dead Redemption 2
Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Helldivers 2 jest dostępne wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Produkcja może pochwalić się bardzo dobrymi ocenami na platformie Steam – 74% z 28 tysięcy opinii jest pozytywnych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!