Wiedźmin 3 – konkurs fotograficzny zakończony. Zobaczcie zwycięskie screeny

Mikołaj Ciesielski
2023/02/01 08:45
0
0

CD Projekt RED zaprezentowało najlepsze „Pocztówki z Kontynentu”.

Wiedźmin 3 – konkurs fotograficzny zakończony. Zobaczcie zwycięskie screeny

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia studio CD Projekt RED zaprosiło fanów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, w którym główną nagrodą był fotel gamingowy TITAN Evo 2022 The Witcher Edition oraz wiedźmińskie gadżety. Deweloperom udało się już wyłonić zwycięzców, dzięki czemu mamy okazję przyjrzeć się najpiękniejszym „Pocztówkom z Kontynentu”.

Poznaliśmy zwycięzców konkursu fotograficznego skierowanego do fanów Wiedźmina 3

Zgodnie z regulaminem zrzutów ekranu biorących udział w konkursie nie można było edytować przy użyciu żadnego oprogramowania. Dodatkowo praca musiała pasować do jednej z trzech następujących kategorii:

  • Ujęcia ze szlaku (świat)
  • Towarzysze podróży (postacie)
  • Wojownicza ścieżka (walka)

W każdej z kategorii nagrodzone zostały trzy prace, a więc łącznie CD Projekt RED wyróżniło dziewięciu graczy, których zrzuty ekranu zostały opublikowane na oficjalnym profilu marki Wiedźmin na portalu społecznościowym Twitter. Zwycięskie screeny znajdziecie więc na dole wiadomości.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny jest obecnie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszych wrażeń z next-genowej wersji trzeciej odsłony przygód Geralta z Rivii od CD Projekt RED, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Wiedźmin 3: Dziki Gon – recenzja wersji next-genowej (PC).

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!