Pocztówki z Kontynentu – ruszył konkurs fotograficzny dla fanów Wiedźmina 3

Mikołaj Ciesielski
2022/12/21 09:35
0
0

CD Projekt RED zaprasza do zabawy, w której można zdobyć m.in. wiedźmiński fotel gamingowy.

Pocztówki z Kontynentu – ruszył konkurs fotograficzny dla fanów Wiedźmina 3

W zeszłym tygodniu Wiedźmin 3: Dziki Gon doczekał się „next-genowej” aktualizacji na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wraz ze wspomnianym patchem produkcja została wzbogacona m.in. o Photo Mode. Nic więc dziwnego, że studio CD Projekt RED postanowiło zaprosić miłośników przygód Białego Wilka na konkurs fotograficzny, w którym można zdobyć atrakcyjne nagrody.

CD Projekt RED zachęca fanów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym

Aby wziąć udział w konkursie „Pocztówki z Kontynentu”, gracze muszą wykonać zrzut ekranu w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Screen musi jednak pasować do jednej z trzech kategorii, które prezentują się następująco:

  • Ujęcia ze szlaku (świat) – mroczne bagna, zalane słońcem pola, ośnieżone góry, lasy pełne zwierzęcych odgłosów, tętniące życiem miasta oraz wiele więcej… Kontynent to wspaniałe miejsce pełne malowniczych widoków – uchwyć piękno tego wiedźmińskiego świata i podziel się nim z wszystkimi!
  • Towarzysze podróży (postacie) – na swojej ścieżce spotkasz ludzi z rozmaitych środowisk oraz o niezliczonych profesjach. Każdy z nich, od potężnych czarodziejek i spiskujących polityków po ciężko pracujących wieśniaków i bojowników Scoia'tael, reprezentuje bogatą różnorodność tego świata. Uchwyć ją na swoim ujęciu i pokaż nam różne oblicza Kontynentu!
  • Wojownicza ścieżka (walka) – piękno tego świata może okazać się zdradliwe – w końcu jest on równie niebezpieczny, co zachwycający. Zagrożenia czają się za każdym rogiem. Czyhają na ciebie dzikie zwierzęta, bezwzględni bandyci oraz krwiożercze potwory. Ale wiedźminów nie powstrzyma tak błaha emocja, jaką jest strach. Oni stawiają czoła niebezpieczeństwu bez zastanowienia! Zaprezentuj tę zaciekłość, wykonując zrzut w samym środku walki!

Swoje prace można zgłaszać do 10 stycznia pod tym adresem. Należy jednak zaznaczyć, że wykonanych zrzutów ekranu nie można edytować przy użyciu żadnego oprogramowania (nie dotyczy obracania i przycinania zrzutu). Gracze mogą natomiast przesłać jeden screen w ramach każdej kategorii.

CD Projekt RED podkreśla jednak, że w całym konkursie można wygrać wyłącznie jedną nagrodę. Jury składające się z członków polskiego studia wybierze ze wszystkich zgłoszeń trzy najlepsze prace i przyzna im miejsca od 1 do 3. Oznacza to, że łącznie będzie aż 9 zwycięzców.

Nagrodą za pierwsze miejsce będzie fotel Gamingowy TITAN Evo 2022 The Witcher Edition oraz wiedźmińskie gadżety. Osoba, która zajmie drugie miejsce, otrzyma mysz Alienware 610m, klawiaturę Alienware 510K i wspomniane wyżej gadżety. Za zajęcie trzeciej lokaty CD Projekt RED wręczy natomiast mysz Alienware 610m, podkładkę pod mysz Alienware i zestaw gadżetów. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny jest obecnie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszych wrażeń z „next-genowej” wersji trzeciej odsłony przygód Geralta z Rivii od CD Projekt RED, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Wiedźmin 3: Dziki Gon – recenzja wersji next-genowej (PC).

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!