Konkurs dla fanów Cyberpunka 2077. Zgarnij kolekcjonerską figurkę lub książkę

gram.pl
2023/09/04 12:25
0
0

Premiera Cyberpunk 2077: Widmo Wolności zbliża się wielkimi krokami, a na czytelników gram.pl czeka konkurs z fantastycznymi nagrodami.

Od premiery Cyberpunk 2077: Widmo Wolności dzielą nas nieco ponad trzy tygodnie. Jeszcze przed pojawieniem się dodatku najnowsza produkcja CD Projekt RED ma otrzymać ogromną aktualizację. To jednak nie koniec informacji, które powinny zainteresować fanów wspomnianego tytułu. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy bowiem konkurs, w którym do wygrania jest m.in. kolekcjonerska figurka V z gry Cyberpunk 2077.

Konkurs dla fanów Cyberpunka 2077. Zgarnij kolekcjonerską figurkę lub książkę

Wygraj kolekcjonerską figurkę V z Cyberpunk 2077 lub książkę „Cyberpunk 2077: BEZ_PRZYPADKU” Rafała Kosika

Oprócz figurki przedstawiającej głównego bohatera gry Cyberpunk 2077 do wygrania jest również jedna z 10 książek Rafała Kosika „Cyberpunk 2077: BEZ_PRZYPADKU”. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie i mieć szansę na zgarnięcie wymienionych wyżej nagród? Już spieszymy z odpowiedzią.

Zadanie konkursowe polega na napisaniu na maksymalnie 8000 znaków (bez spacji) krótkiego opowiadania, które przedstawi Waszą postać w świecie Cyberpunk 2077. Zaprezentujcie w nim najważniejsze cechy swojego charakteru, pochodzenie oraz umiejętności, które sprawią, że zasługujecie na miano legendy Night City! Tak jakbyście tworzyli fabularne wprowadzenie swojego bohatera do cyberpunkowego erpega.

GramTV przedstawia:

Wasze prace wyślijcie na adres konkurs@gram.pl w formacie doc wraz z imieniem i nazwiskiem oraz adresem kontaktowym. Na realizację zadania macie czas do 15 września 2023 roku do godziny 23:59. Autorów najciekawszych prac ogłosimy w ciągu 14 dni roboczych. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem.

Na koniec przypomnijmy, że Cyberpunk 2077: Widmo Wolności zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S już 26 września 2023 roku. Jakiś czas temu mieliśmy okazję spędzić nieco czasu z wyczekiwanym dodatkiem do produkcji CD Projekt RED, a zainteresowanych zachęcamy do lektury: Cyberpunk 2077: Widmo wolności – wrażenia z rozgrywki.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!