Reżyserka narracji Marvel’s Wolverine pracuje nad kontynuacją Cyberpunka 2077

Mikołaj Ciesielski
2024/07/10 12:30
0
0

Mary Kenney z Insomniac Games dołączyła do CD Projekt RED

Niedawno Paweł Sasko zapowiedział, że w kontynuacji Cyberpunk 2077 nie zabraknie poruszania trudnych tematów. W sieci pojawiły się natomiast kolejna warta uwagi informacja związana z nadchodzącą kontynuacją hitu CD Projekt RED. Okazuje się bowiem, że do zespołu odpowiedzialnego za wspomnianą produkcję dołączyła reżyserka narracji w Marvel’s Wolverine.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Mary Kenney zamienia Insomniac Games na CD Projekt RED i dołącza do zespołu odpowiedzialnego za Cyberpunk: Orion

Mary Kenney opublikowała post na portalu LinkedIn, w którym pochwaliła się, że rozpoczęła pracę w CD Projekt RED na stanowisku starszego scenarzysty. Jak wspomnieliśmy wyżej, doświadczona deweloperka będzie pomagać w rozwoju Cyberpunk: Orion. Zgodnie z przekazanymi informacjami do jej obowiązków należeć będzie m.in. kreowanie historii oraz pisanie dialogów.

GramTV przedstawia:

Od marca 2019 roku do czerwca 2024 roku Kenney była zatrudniona w Insomniac Games. W tym czasie miała natomiast okazję pracować nad takimi tytułami jak Marvel’s Spider-Man: Miles Morales czy Ratchet & Clank: Rift Apart. Ponadto Kenney „współkierowała rozwojem fabuły” w Marvel’s Wolverine, które wciąż nie otrzymało daty premiery.

Na początku bieżącego roku kontynuacja Cyberpunka 2077 wciąż znajdowała się w fazie koncepcyjnej. Przedstawiciele firmy CD Projekt informowali wówczas również, że do końca 2024 roku nad Projektem Orion ma pracować 80 osób.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!