Kolekcjonerska karta microSD SanDisk dla fanów Zeldy

Krzysztof Żołyński
2023/05/23 17:15
0
0

Pojawiła się gratka dla fanów Zeldy. Specjalna, kolekcjonerska edycja karty microSD od firmy SanDisk.

Jak wiadomo karty pamięci są w zasadzie niezbędne do spokojnego funkcjonowania na konsoli Nintendo Switch. To właśnie na nie można pobierać i przechowywać swoje ukochane gry. Wraz z premierą The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, firma SanDisk wprowadziła do swojej oferty kartę microSD, w której zakochają się wszyscy fani Zeldy.

Kolekcjonerska karta microSD SanDisk dla fanów Zeldy

Seria The Legend of Zelda już od ponad 30 lat podbija serca i umysły graczy z całego świata. Cieszymy się niezmiernie, prezentując fanom gry naszą najnowszą kartę. Dzięki ścisłej współpracy z Nintendo możemy z dumą oferować graczom produkty, które pozwalają im w pełni wykorzystać potencjał konsoli Nintendo Switch – wyjaśnia Susan Park, wiceprezes działu Global Strategic Partnerships w Western Digital.

Gratka dla fanów Zeldy. Specjalna, kolekcjonerska edycja karty microSD od firmy SanDisk

Kolekcjonerska karta o pojemności 1 TB opatrzona jest herbem Hylian inspirowanym serią The Legend of Zelda i została przetestowana pod kątem współpracy ze wszystkimi wersjami konsoli Nintendo Switch. Nowe microSD oferuje prawie dwukrotnie więcej miejsca na dane niż poprzednie karty firmy SanDisk licencjonowane przez Nintendo. Dzięki temu gracze mogą zagłębić się w świat The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, bez martwienia się o to, czy nie zabraknie im miejsca na inne tytuły.

GramTV przedstawia:

Karta 1TB SanDisk microSD for Nintendo Switch dostępna jest w cenie 790 PLN w ofercie wybranych dystrybutorów produktów Western Digital oraz w oficjalnym sklepie firmy.

Dodajmy, że dla użytkowników Nintendo Switch, którzy chcą rozszerzyć przestrzeń dyskową konsoli na nieco mniejszą skalę, dostępna jest też nowa karta o pojemności 64 GB inspirowana postacią Yoshi’ego. Ona również znajduje się w ofercie dystrybutorów produktów Western Digital oraz w oficjalnym sklepie firmy, w cenie 70 PLN.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!