Kolejny głośny tytuł za darmo w Epic Games Store. Za tydzień następny prezent (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2023/05/25 17:04

Użytkownicy komputerów osobistych mogą odebrać następny prezent w sklepie Epic Games.

Aktualizacja: Darmowy Fallout: New Vegas Ultimate Edition jest już dostępny do odebrania. Grę znajdziecie na tej stronie.

Oryginalna wiadomość: Od dzisiaj klienci Epic Games Store mogą odebrać za darmo drugi z czterech zaplanowanych prezentów w ramach tegorocznych Mega Wyprzedaży. Co prawda firma nie ujawnia nadchodzących gier, tworząc aurę tajemnicy, dzięki której gracze każdego tygodnia mają niespodziankę z kolejnego darmowego tytułu. Jednak według przecieków tym razem gracze będą mogli przypisać do swojego konta za darmo Fallout: New Vegas Ultimate Edition. Bez wątpienia nie jest to taki hit, jaki otrzymaliśmy w poprzedni czwartek, ale to wciąż uznany tytuł, który pochłonie na dziesiątki, jeśli nie setki godzin.

Kolejny głośny tytuł za darmo w Epic Games Store. Za tydzień następny prezent (Aktualizacja)

GramTV przedstawia:

Produkcja zostanie udostępniona za darmo już o godzinie 17:00. Promocja potrwa przez równy tydzień. Gdy tylko Epic Games Store podzieli się darmowym Fallout: New Vegas Ultimate Edition, zaktualizujemy ten artykuł o link przekierowujący bezpośrednio do oferty.

Kolejne prezenty w Epic Games Store

Jeszcze przez kilka najbliższych godzin możecie odebrać z Epic Games Store darmowe Death Stranding. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to już ostatnia okazja, aby przypisać do swojego konta produkcję Hideo Kojimy.

Komentarze
2
tupolew519
Gramowicz
25/05/2023 14:19

Tą grę chyba mam na steamie

Fun_g_1_2_3
Gramowicz
25/05/2023 11:19

Artykuł w skrócie: 

Jeszcze przez kilka najbliższych godzin możecie odebrać z Epic Games Store darmowe Death Stranding.

​Od dzisiaj klienci Epic Games Store mogą odebrać za darmo drugi z czterech zaplanowanych prezentów. gracze będą mogli przypisać do swojego konta za darmo Fallout: New Vegas Ultimate Edition.

Za tydzień następny hit

A teraz do konkretów...

Death Stranding był głośno rozdawany i pewnie z 99% zainteresowanych już go pewnie ma więc to bardziej odgrzewany kotlet.

Fallout News Vegas jakimś specjalnie hitem już nie jest. Kto był nim zainteresowany ten pewnie przez 13 lat już go ograł. Reszta co najwyżej odbierze i się odbije.

A za tydzień kolejny hit czyli jaki? Chyba przegapiłem jakieś ważne informacje na ten temat.