Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Kolejne gry za darmo w Epic Games Store. Aż trzy prezenty na PC

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/12 18:40

Już dziś o godzinie 17:00 w sklepie Epic Games Store udostępniono całkowicie za darmo aż trzy produkcje.

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego w sklepie Epic Games Store udostępnione zostały całkowicie za darmo trzy gry: First Class Trouble, Gamedec oraz Divine Knockout. Produkcje pozostaną darmowe przez okrągły tydzień, czyli do następnego czwartku (19 stycznia), a po dodaniu gier do biblioteki zatrzymujecie je na zawsze. Za tydzień natomiast będziemy mogli dodać do swojej biblioteki grę pod tytułem Epistory – Typing Chronicles.

Kolejne gry za darmo w Epic Games Store. Aż trzy prezenty na PC

Darmowe gry w Epic Games Store

First Class Trouble

W First Class Trouble gracze muszą jednocześnie współpracować i rywalizować ze sobą, aby przetrwać katastrofę. Celem gry jest wyłączenie kontrolującej statek sztucznej inteligencji o morderczych zapędach. Uważaj, niektórzy gracze to w rzeczywistości podszywające się pod ludzi zabójcze androidy, gotowe zdradzić Cię na każdym kroku.

Gamedec

Gamedec to cyberpunkowe, izometryczne RPG z rozgrywką jednoosobową. Wcielasz się w nim w detektywa, który rozwiązuje zagadki w wirtualnych światach. Korzystaj z szarych komórek, żeby zdobyć informacje od świadków oraz podejrzanych i dotrzeć do samego dna niecnych planów. Jesteś sumą swoich wyborów.

Divine Knockout

Pokonuj bogów w jedynej na świecie platformówce z perspektywy 3. osoby! Bądź małym, ale potężnym bogiem, walcz w 3 wymiarach i zrzucaj swoich znajomych z mapy, by wygrywać!

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Gregario
Gramowicz
14/01/2023 05:38
Fun_g_1_2_3 napisał:

Komiczne jest to że teraz rozdali o wiele lepsze tytuły niż przez większość ich świątecznego rozdawnictwa

Przecież nie o to chodzi w tym cały świątecznym rozdawnictwie. Chodzi tylko i wyłącznie o podbicie statystyk, którymi na początku nowego roku będzie mógł się pochwalić epicki sklepik przed inwestorami (liczba aktywnych użytkowników w grudniu itp.).

Fun_g_1_2_3
Gramowicz
12/01/2023 22:43

Komiczne jest to że teraz rozdali o wiele lepsze tytuły niż przez większość ich świątecznego rozdawnictwa