Kolejne prezenty od Epic Games Store. Odbierz dwie gry na PC (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2022/09/29 17:01

Aż dwie darmowe produkcje odbierzecie w sklepie Epic Games.

Aktualizacja: Runbow i The Drone Racing League Simulator są już dostępne do pobrania. W przyszłym tygodniu za darmo odbierzecie kolejne dwie gry: Rising Hell oraz Slain: Back From Hell.

Oryginalna wiadomość: Mamy czwartek, a to oznacza kolejne gry do odebrania całkowicie za darmo z Epic Games Store. Tym razem sklep zaoferował dwie produkcje: Runbow oraz The Drone Racing League Simulator. Pierwszy z darmowych tytułów zadebiutował na rynku w 2016 roku, oferując kooperacyjną zabawę do dziewięciu graczy jednocześnie. Starcia polegają na dotarciu do konkretnego celu w jak najkrótszym czasie, a kluczową rolę odkrywają kolory, których pojawienie się zmienia układ platform na planszach. Jeżeli chcecie sprawdzić swoje umiejętności w tej produkcji, to grę odbierzecie za darmo w tym miejscu.

Kolejne prezenty od Epic Games Store. Odbierz dwie gry na PC (Aktualizacja)

Drugim z oferowanych tytułów jest symulator wyścigów dronów. W DRL Simulator sterujemy wybranym dronem z perspektywy pierwszej osoby. Urządzenie możemy dowolnie modyfikować, aby podczas wyścigów z rywalami, wykręcić jak najlepsze wyniki. Produkcja zawiera prawdziwe trasy, po których ścigają się uczestnicy Drone Racing League. Produkcję odbierzecie pod tym adresem.

Darmowe gry na PC od Epic Games Store

Na koniec przypomnijmy, że jeszcze przez kilka najbliższych godzin możecie za darmo odebrać dwie gry udostępnione w poprzedni czwartek: ARK: Survival Evolved oraz Gloomhaven.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!