The Crew Motorfest już na Steam. Grę Ubisoftu można obecnie kupić z dużą zniżką

Mikołaj Ciesielski
2024/04/19 11:50
0
0

Najnowsza odsłona serii The Crew debiutuje na platformie Valve.

Już pod koniec marca poznaliśmy datę premiery The Crew Motorfest na Steam. Najnowsza gra wyścigowa Ubisoftu zadebiutowała już w sklepie Valve, a użytkownicy wspomnianej platformy – jak się okazuje – mogą skorzystać ze specjalnej promocji. Zainteresowani powinni się jednak pospieszyć, ponieważ oferta jest limitowana czasowo.

The Crew Motorfest już na Steam. Grę Ubisoftu można obecnie kupić z dużą zniżką

Premiera The Crew Motorfest na Steam. Użytkownicy platformy Valve mogą skorzystać z promocji

Tylko do 2 maja 2024 roku The Crew Motorfest dostępne będzie na Steam z 50% zniżką, dzięki czemu standardową wersję gry można kupić już za 144,95 złotych. W promocyjnych cenach dostępne są także edycje Deluxe, Gold oraz Ultimate. Więcej informacji znajdziecie na karcie produktu na platformie Valve.

Akcja The Crew Motorfest rozgrywa się w jednym z najbardziej oszałamiających miejsc na ziemi: na hawajskiej wyspie O‘ahu. Dołącz do superszybkich wyścigów zatłoczonymi ulicami Honolulu, sprawdź swoje offroadowe umiejętności na pokrytych popiołem zboczach wulkanu i naucz się perfekcyjnie driftować na torach – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Crew Motorfest dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat nowej gry wyścigowej Ubisoftu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja The Crew: Motorfest – na pełnym gazie po wulkanie!

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!