Kolejna darmowa gra w Epic Games Store. Za tydzień kolejny duży prezent (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2024/05/30 17:02
0
0

W sklepie Epic Games możemy odebrać następną dużą grę w ramach Mega wyprzedaży 2024.

Aktualizacja: Zgodnie z przewidywaniami w Epic Games Store możemy już odebrać za darmo Chivalry 2. Za tydzień w sklepie dostępny będzie już ostatni prezent w ramach Mega wyprzedaży 2024. Jaki będzie to tytuł? Zapewne dowiemy się tego najbliższych dniach.

Oryginalna wiadomość: W ostatnich dwóch tygodniach w Epic Games Store trwają Mega wyprzedaże 2024, w ramach których sklep udostępnia za darmo większe i bardziej znane gry, niż zazwyczaj. Pierwszym prezentem okazało się Dragon Age: Inkwizycja – Edycja Gry Roku, zaś drugim Farming Simulator 22. Teraz przyszedł czas na kolejną darmową grę w ramach cotygodniowego rozdawnictwa, a tym tytułem jest Chivalry 2. Tytuł od studia Torn Banner Studios zadebiutował na rynku w 2021 roku, pozwalając toczyć wielkie średniowieczne bitwy z perspektywy pierwszoosobowej.

Kolejna darmowa gra w Epic Games Store. Za tydzień kolejny duży prezent (Aktualizacja)

Niedawno studio udostępniło nową aktualizację do Chivalry 2 zatytułowaną Regicide. Odebranie gry za darmo z Epic Games Store to dobra okazja, aby sprawdzić nową mapę, kampanię, a także broń, która posłuży do pokonywania przeciwników.

Chivalry 2 to wieloosobowa gra z gatunku slasher, inspirowana filmowymi średniowiecznymi bitwami. Gracze są rzucani w wir najbardziej ikonicznych starć tamtej epoki – od krzyżujących się mieczy, przez deszcze płonących strzał, po oblężenia zamków i wiele innych.

Wygrywaj na ogromnych polach bitew, gdzie może walczyć nawet 64 graczy. Oblegaj zamki, niszcz mury pociskami z katapult, pal wioski i wyrzynaj chłopów na mapach z celem zespołowym.

Kolejne darmowe gry w Epic Games Store

Jeżeli chcecie odebrać darmowe Chivalry 2, to udajcie się dzisiaj pod ten adres już od 17:00 czasu polskiego. Produkcja będzie możliwa do odebrania do 6 czerwca.

GramTV przedstawia:

W Epic Games Store dostępna jest jeszcze darmówka z poprzedniego tygodnia. Do godziny 17:00 możecie w ramach prezentu zgarnąć Farming Simulator 22.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!