Kit Harington o serialu Jon Snow. Bohater Gry o Tron będzie miał poważny problem

Radosław Krajewski
2022/12/12 14:45
0
0

Aktor wcielający się w Jona Snowa ujawnił nowe informacje dotyczące serialowego spin-offu.

Latem bieżącego roku HBO zamówiło pracę nad Snow, czyli produkcją poświęconą jednemu z najpopularniejszych bohaterów Gry o Tron. O serialu niewiele do tej pory się dowiedzieliśmy, ale podczas spotkania z fanami Kit Harington ujawnił nowe szczegóły, które zdradzają kilka ważnych informacji dotyczących fabuły.

Kit Harington o serialu Jon Snow. Bohater Gry o Tron będzie miał poważny problem

Jon Snow musi żyć z utratą ukochanych osób

Aktor był uczestnikiem konwentu Gry o Tron w Los Angeles, podczas którego padło pytanie o serial. Harington powiedział, że Jon Snow będzie zmagał się z wieloma psychicznymi problemami, które zaznaczyły jego osobę przez całą historię znaną z głównego serialu.

Pod koniec serialu, gdy widzimy go w tej celi, przygotowuje się do ścięcia głowy i on tego chce. Ma dość. Fakt, że wysyłają go za Mur, jest największym darem, ale także jego największym przekleństwem.

Musi wrócić do miejsca związanego z całą jego historią i przeżyć resztę swojego życia, myśląc o tym, jak zabił Dany, ale również żyć z myślą o Ygritte umierającej w jego ramionach, a także o tym, jak powiesił Olly'ego. Musi raz jeszcze doświadczyć całej tej traumy i to jest interesujące.

Więc myślę, że tam, gdzie go zostawiliśmy pod koniec serialu, zawsze pojawia się to uczucie… Wydaje mi się, że chcieliśmy dobrego zakończenia, że wszystko jest w porządku. Ale tak wcale nie jest.

GramTV przedstawia:

Obecnie HBO koncentruje się na produkcji drugiego sezonu Rodu smoka, więc nie muszą się śpieszyć z realizacją kolejnego sezonu. Nie wiadomo więc, kiedy rozpoczną się prace nad planie serialu. Snow nie ma również wyznaczonej daty premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!