Kiedy Barbie zadebiutuje na HBO Max? Jest potencjalna data premiery

Radosław Krajewski
2023/11/28 17:26
0
0

Na streamingowy debiut wielkiego hitu Warner Bros. nie będziemy musieli długo czekać.

Na grudzień HBO Max szykuje wielką kinową premierę w swojej usłudze. Platforma zrobi prezent wszystkim swoim użytkownikom, udostępniając w bibliotece film Barbie. Największy tegoroczny kinowy hit będzie miał swoją premierę na HBO w drugiej połowie nadchodzącego miesiąca, więc w serwisie streamingowym pojawi się w tym samym dniu lub trochę wcześniej.

Kiedy Barbie zadebiutuje na HBO Max? Jest potencjalna data premiery

Barbie – data premiery na HBO Max

Premierę Barbie na HBO wyznaczono na 17 grudnia o godzinie 20:10. Najpóźniej tego dnia wielki hit Warner Bros pojawi się również w HBO Max. Niewykluczone, że streamingowa premiera filmu odbędzie się w jednym z wcześniejszych dni i Barbie pojawi się na platformie już 15 grudnia, jako że wiele poprzednich filmów wytwórni debiutowało na HBO Max właśnie w piątki.

Przypomnijmy, że w grudniu czekają nas streamingowe debiuty innych tegorocznych wielkich kinowych filmów. Na Disney+ zadebiutuje Indiana Jones i artefakt przeznaczenia, zaś w SkyShowtime pojawi się Super Mario Bros. Film i Transformers: Przebudzenie bestii.

GramTV przedstawia:

Barbie stała się największą tegoroczną premierą. Film w Ameryce zarobił 636,1 mln dolarów, zaś na pozostałych rynkach 805,6 mln dolarów. Globalnie Barbie ma na koncie 1,441 mln dolarów i wyprzedza Super Mario Bros. Film z 1,361 mln dolarów w rankingu najbardziej dochodowych filmów 2023 roku.

Reżyserką Barbie jest Greta Gerwig. W obsadzie znaleźli się: Margot Robbie, Ryan Gosling, America Ferrera, Kate McKinnon, Michael Cera i Ariana Greenblatt.

Barbie miała swoją kinową premierę 21 lipca 2023 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!