Disney+ na grudzień z filmowymi prezentami. Kolejna kinowa nowość na platformie

Radosław Krajewski
2023/11/24 12:35
0
0

W przyszłym miesiącu na Disney+ pojawi się wiele oczekiwanych filmowych nowości i serialowych premier.

Na święta Disney przygotował świetną ofertę dla swojej platformy streamingowej. Subskrybenci będą mogli obejrzeć kolejny kinowy hit, jak również kilka oczekiwanych nowości, w tym również serialowych. W przyszłym miesiącu na Disney+ pojawi się długo wyczekiwany Indiana Jones i artefakt przeznaczenia, a także serial Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy. Warto również zwrócić uwagę na Obóz teatralny, Nieznośną dziewiątkę oraz drugi sezon Śniętego Mikołaja. Pełną listę premier wraz z opisami i datami debiutów znajdziecie poniżej.

Disney+ na grudzień z filmowymi prezentami. Kolejna kinowa nowość na platformie

Disney + z nowościami w grudniu 2023

Obóz teatralny – 6 grudnia

Zdobywca nagrody Tony, Ben Platt (Dear Evan Hansen) i Molly Gordon (Booksmart) występują w komedii Obóz teatralny jako Amos i Rebecca-Diane – dwójka przyjaciół, instruktorów na podupadającym obozie teatralnym w stanie Nowy Jork. Kiedy beztroski cyfro-buc Troy (Jimmy Tatro), przybywa by zarządzać obiektem i niechybnie doprowadzić go do ruiny, Amos, Rebecca-Diane i kierownik produkcji Glenn (Noah Galvin) łączą siły z kadrą i uczniami, by wystawić arcydzieło, które uratuje ich ukochane miejsce. Obóz teatralny został wyreżyserowany przez Molly Gordon i Nicka Liebermana na podstawie scenariusza Noah Galvina, Molly Gordon, Nicka Liebermana i Bena Platta, opartego na ich filmie krótkometrażowym.

Śnięty Mikołaj: Serial (2 sezon) – 13 grudnia

W bezpośrednim nawiązaniu do sezonu pierwszego rodzina Calvinów wraca z obchodów bożonarodzeniowych, zostawiając wszystkim magiczną śnieżną kulę pod choinką. Podczas gdy magia świąt osiągnęła najwyższy poziom, Scott skupia się na przyszłości i mianuje Cala kolejnym Mikołajem. Ale nie tylko Cal jest częścią dziedzictwa Bieguna Północnego. Carol i Sandra mają do odegrania ważną rolę, gdy Scott przekształca Święta Bożego Narodzenia w pełnoprawną firmę rodzinną. Nieświadomy sytuacji na Biegunie Północnym, Magnus Antas, znany również jako „Zł Mikołaj”, zostaje przypadkowo uwolniony i zbliża się, by pokonać Scotta Calvina.

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia – 15 grudnia

GramTV przedstawia:

Harrison Ford powraca do kultowej roli archeologa, Indiany Jonesa, w wyczekiwanej, ostatniej odsłonie słynnej serii. Wielka, oszałamiająca przygoda w różnych zakątkach świata pełna wyzwań, które wystawią na próbę siłę i wytrwałość głównego bohatera. Indiana Jones (Ford) musi za wszelką cenę chronić starożytny artefakt pozwalający zmienić bieg historii przed ludźmi, którzy chcą wykorzystać mechanizm dla własnych korzyści. Gwiazdorska obsada w składzie Phoebe Waller-Bridge, Antonio Banderas, John Rhys-Davies, Toby Jones i Mads Mikkelsen dba o to, aby „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” nieustannie trzymał w napięciu. Ekscytujący finał serii wyreżyserował James Mangold, scenariusz napisali: Jez Butterworth, John-Henry Butterworth, David Koepp i James Mangold, postaci stworzyli zas George Lucas i Philip Kaufman.

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy – 20 grudnia (dwa pierwsze odcinki)

Percy Jackson wyrusza na niebezpieczną misję. Umykając potworom i wywodząc w pole bogów, podróżuje przez całą Amerykę, aby odszukać należący do Zeusa piorun piorunów i zapobiec wojnie totalnej. Po stracie matki Percy trafia do Obozu Herosów - azylu dla młodocianych półbogów. Gdy odkryje, że sam jest półbogiem, będzie musiał się wykazać i skonfrontować z własnym pochodzeniem, a w poszukiwaniu Krainy Umarłych narazi się na niebezpieczeństwo, ścigając wrogów. Misja, w której towarzyszą mu Annabeth i Grover, przybliży Percy’ego do odpowiedzi na nurtujące go pytania: jak ma się odnaleźć w świecie, w którym czuje się obcy, czy jeszcze kiedyś zobaczy się z mamą i czy zdoła poznać swoje przeznaczenie.

Nieznośna dziewiątka – 22 grudnia

Andy lubi płatać figle, ale gdy nie dostaje prezentu od Mikołaja, domyśla się, że trafił na Listę Nicponi. Uważa, że to nie w porządku, więc zbiera nieznośną dziewiątkę, żeby zrobić skomplikowany skok na warsztat Mikołaja na biegunie północnym i odzyskać należne im prezenty.

Pozostałe premiery na Disney+:

  • 25 listopada – Doktor Who: Gwiezdna bestia
  • 1 grudnia - Pasterz
  • 2 grudnia – Doktor Who: Wild Blue Yonder
  • 8 grudnia - Świąteczny dziennik cwaniaczka: Biała gorączka
  • 9 grudnia – Doktor Who: Chichot
  • 13 grudnia - Simpsonowie – sezon 35
  • 13 grudnia - Bob’s Burgers – sezon 14
  • 20 grudnia - Family Guy: Głowa rodziny – sezon 22
  • 25 grudnia – Doktor Who: Kościół na Ruby Road
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!