Kevin sam w RE Village. Oto parodia, której nie da się odzobaczyć

DK
2022/10/25 19:30
0
0

Teraz już nie jest sam.

Co jakiś czas w sieci lądują ciekawe filmiki, które łączą gry wideo z innymi dziełami popkultury, co często daje komiczny efekt. Wcześniej pisaliśmy chociażby o Lesliem Nielsenie w Detroit Become Human. Natomiast teraz autor kanału eli_handle_b․wav na YouTube podzielił się z internetem wideo o tytule Home Alone in Resident Evil Village. Nagranie publikujemy na samym dole.

Kevin sam w RE Village. Oto parodia, której nie da się odzobaczyć

Jak wskazuje tytuł filmiku, jest to parodia Resident Evil Village, w której w tytułowej wiosce gości Kevin z filmu Home Alone. Bohater, którego polskim widzom w ogóle nie trzeba przedstawiać, przeżywa bliskie spotkanie z gigantyczną Lady Dimitrescu, skacze po jej łóżku, a nawet mierzy z broni w potwora i go unicestwia. Oczywiście wszystko zostało idealnie dopasowane – Kevin czuje się w rezydencji wampirzycy jak u siebie w domu.

RE Village – recenzja i fabularne DLC

RE Village zadomowiło się na PC i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S w maju 2021. Tytuł został generalnie ciepło przyjęty przez graczy i krytyków. Na GRAM-ie publikowaliśmy recenzję – znajdziecie ją pod tym adresem. Przy okazji warto przypomnieć, że kilka dni temu zadebiutowało Winters Expansion, które składa się przede wszystkim z fabularnego rozszerzenia Shadows of Rose. Recenzję tego dodatku publikowaliśmy tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!