Kapitan Ameryka 4 powiązany z Eternals i Wolverinem? Popularny mutant coraz bliżej MCU

Radosław Krajewski
2022/12/29 15:00

Najnowsze doniesienia sugerują, że czwarta część Kapitana Ameryki będzie miała kluczowe znaczenie dla rozwoju uniwersum.

Scopper Daniel Richtman poinformował, że Captain America: New World Order będzie powiązany nie tylko z serialem Mecenas She-Hulk, ale również odniesie się do wydarzeń z Eternals, które doprowadzą do pojawienia się Wolverine’a w przyszłych produkcjach z MCU. To właśnie w tym filmie ma pojawić się jeden z najważniejszych surowców dla komiksowego świata, czyli adamantium, z którego zbudowany jest szkielet Logana.

Kapitan Ameryka 4 powiązany z Eternals i Wolverinem? Popularny mutant coraz bliżej MCU

Kapitan Ameryka 4 odniesie się do finału Eternals?

W Kapitanie Ameryce 4 dojdzie do międzynarodowego konfliktu o adamantium. Materiał zostanie odkryty na wyspie Tiamuta, czyli gigantycznym celestialu, który miał narodzić się z jądra Ziemi, a jego pojawienie się zostało powstrzymane przez drużynę Eternals. Jego szczątki stały się integralną częścią planety, jako wyspa zawierająca cenny surowiec.

GramTV przedstawia:

Richtman informuje, że wokół wyspy Tiamuta rozgrywać się będzie historia czwartej części Kapitana Ameryki. Każdy kraj na świecie będzie chciał zdobyć cenny metal, aby powtórzyć historię Wakandy i wibranium, stając się technologiczną i militarną potęgą. Wcześniej o Tiamucie słyszeliśmy w serialu Mecenas She-Hulk.

Przypomnijmy, że Captain America: New World Order zadebiutuje w kinach 3 maja 2024 roku.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
29/12/2022 19:01

W sumie to zastanawiałem się co z tym kolosem... czyli jednak wracają do tego wątku.