Henry Cavill do Marvela. Tego chcą fani i wybrali dla aktora idealną rolę

Radosław Krajewski
2022/12/17 14:00

Pada wiele propozycji, ale jedna mogłaby być szczególnie kusząca.

Przed kilkoma dniami Henry Cavill ogłosił, że nie wróci jako Superman w kolejnych filmach z uniwersum DC Comics. James Gunn obecnie rozwija inny projekt o Clarku Kencie, do którego poszukiwany jest młodszy aktor. Gwiazdor nie musiał długo czekać na kolejną propozycję i wczoraj okazało się, że zagra głównego bohatera w serialu na podstawie Warhammera 40.000 od Amazona. Jednak fani aktora chcą, aby po przygodzie w DC Comics, nie rezygnował z superbohaterskich filmów i dołączył do uniwersum Marvela. W mediach społecznościowych padają nawet konkretne propozycje, a najpopularniejszą z nich jest Captain Britain.

Henry Cavill do Marvela. Tego chcą fani i wybrali dla aktora idealną rolę

Henry Cavill jako Captain Britain?

Fani dla Henry’ego Cavilla wybrali kilka postaci, w tym Pana Fantastycznego, Sentry’ego, Hyperiona, Sinistera, Dooma, a nawet Cyklopa i Magneto. Najwięcej jednak osób widziałoby aktora jako Captain Britain, czyli Briana Braddocka, członka elitarnej grupy Excalibur.

Captain Britain to brytyjska odpowiedź na Kapitana Amerykę. Braddock jest bystrym inżynierem fizykiem i robotykiem, który radzi sobie również jako akrobata. Bohater posiada nadludzkie umiejętności, w tym supersiłę, czy możliwość latania. Ma również wyostrzone zmysły, jest bardzo wytrzymały i potrafi wyzwalać promienie energii.

GramTV przedstawia:

O pojawieniu się Captain Britain w MCU plotkowano już wiele razy, ale jak dotąd Marvel nie zdecydował się na zaprezentowanie tego bohatera. Teraz mają idealną okazję, aby wprowadzić tę postać do uniwersum i powierzyć ją popularnemu aktorowi, który nie jest już związany żadnymi kontraktami z DC Comics.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
4
NahNah
Gość
21/12/2022 13:29

Jak ruszy WH40K na poważnie, a pod nadzorem Cavill'a ma szansę stać się konkurencja nawet dla zdechłych ostatnio StarWarsów, jest spora szansa, że Henry nie będzie miał czasu na popierdułki. Dla mnie powinien po potencjalnym sukcesie serialu WH40K iść w stronę serii "dużych" filmów w tym uniwersum. Fajnych opowiadań/powieści i serii stworzonych przez różnych twórców na potrzeby Warhammera40 000 jest sporo i ich adaptacje w cyklach 2-3 odcinkowych, pełnometrażowych kinowych filmów, byłoby czymś super o ile będzie trzymało poziom

wolff01
Gramowicz
17/12/2022 20:40

Marvel niech się lepiej od Cavilla odwali.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
17/12/2022 20:40

Pomysł może i OK, ale skupmy się na prawdziwym wydarzeniu czyli W40K.

dariuszp
Gramowicz
17/12/2022 16:03

Ja tam wolę WH 40k