Kangurek Kao z darmowym DLC. Trailer prezentuje dodatek

DK
2022/10/27 20:40
0
0

Yooka Laylee X Kao the Kangaroo wnosi do gry zestaw kostiumów.

Choć od premiery Kao The Kangaroo minęło już trochę czasu, polskie studio Tate Multimedia nadal rozwija Kangura. Dziś zadebiutowało darmowe rozszerzenie, które nosi nazwę Yooka Laylee X Kao the Kangaroo. To drobny dodatek, który na PC zajmuje 10 MB. W ramach DLC otrzymujemy pakiet kostiumów Yooka-Laylee. Jak to wygląda w praktyce, możecie sprawdzić, oglądając zwiastun, który załączamy na dole tej wiadomości.

Kangurek Kao z darmowym DLC. Trailer prezentuje dodatek

Tak twórcy opisują rozszerzenie na Steamie:

Siła przyjaźni i zamiłowanie do zbierania łączą się w tym DARMOWYM pakiecie DLC, stanowiącym hołd dla współczesnych legend trójwymiarowych platformówek! Legendy opowiadają o potężnym duecie, który jak okiem sięgnąć zbierał wszystko, co było do zebrania. O odkrytych tajemnicach, zebranych monetach i zaliczonych wyzwaniach. Mówi się, że jeśli chce się naśladować swoich bohaterów, trzeba postępować tak jak oni…

Kangurek Kao – DLC Oh! Well i Edycja Zimowa

A jeśli chodzi o inne dodatki, to niedawno wyszło płatne halloweenowe DLC Oh! Well. Rozszerzenie oferuje pięć dodatkowych poziomów i tyle samo skórek. Szczegóły – i trailer promujący Oh! Well – znajdziecie pod tym adresem. I przy okazji przypominamy, że 24 listopada ma premierę Edycja Zimowa platformówki. Edycja oferuje fizyczne wydanie Kangurka na wybrane platformy i zestaw gadżecików (w tym zimowa czapka i szalik). Jeśli ciekawi Was, jak to wygląda, odsyłamy Was tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!