Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Kangurek Kao – dziś debiutuje DLC z dyńkami. Zobaczcie trailer

DK
2022/10/13 20:20

Pięć nowych poziomów i tyle samo przerażających kostiumów.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś debiutuje Kao the Kangaroo: Oh! Well. Rozszerzenie jest już dostępne na pecetach (poprzez Steama i Epic Games Store) i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Series X/S i Nintendo Switch. DLC promuje krótki zwiastun, który zobaczycie na samym dole.

Kangurek Kao – dziś debiutuje DLC z dyńkami. Zobaczcie trailer

Oh! Well oferuje pięć dodatkowych poziomów i pięć upiornych skórek. Jeśli lubicie dyńkowe klimaty Halloween, to może być propozycja dla Was. Jak czytamy w opisie dodatku na Steamie,

Przeprowadź Kao przez nowe wyzwania, które wystawią jego umiejętności na próbę. Skacz, uderzaj, wspinaj się i ślizgaj w tym nowym pakiecie z wyjątkową zawartością. Garderoba Kao właśnie się powiększyła i pęka w szwach od przerażających kreacji. Nastrój się na potworności dzięki pięciu nadchodzącym kostiumom uszytym tak, by zasiać strach w sercach wrogów Kao… a także przyjaciół i rodziny!

Kangurek Kao – Edycja Zimowa

A przy okazji warto przypomnieć, że niedawno Cenega i Tate Multimedia informowały, że 24 listopada do sklepów trafi Edycja Zimowa platformówki. Zestaw będzie ekskluzywny dla polskich graczy. Poza wydaniem fizycznym gry w tej edycji otrzymamy parę ciekawych gadżecików – jak na przykład zimową czapkę i szalik. Jak to dokładnie wygląda, możecie sprawdzić pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!