Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May żegnają się z The Grand Tour. Wiadomo kiedy Amazon wyemituje ostatni odcinek serialu motoryzacyjnego

Krzysztof Żołyński
2024/07/01 20:00
0
0

James May ujawnił, kiedy zakończy się motoryzacyjny serial The Grand Tour od Amazona.

Wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć. Także epoka The Grand Tour ma się ku końcowi. James May, jeden z członków słynnego trio, zdradził kiedy znany i lubiany serial motoryzacyjny pożegna się z widzami ostatnim odcinkiem.

 The Grand Tour. Amazon Prime. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May
The Grand Tour. Amazon Prime. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May

The Grand Tour – wiadomo kiedy odbędzie się premiera ostatniego odcinka serialu Amazona

Po ośmiu latach The Grand Tour dobiega końca i jeszcze w tym roku ukaże się ostatni odcinek specjalny. Już wiadomo, kiedy możemy się go spodziewać. Sprawę ujawnił James May, który pojawił się w podcaście The Today Podcast, prowadzonym przez Amola Rajana i Nicka Robinsona.

Nie wolno mi zdradzić, kiedy dokładnie ten odcinek wyjdzie, więc nie powiem, że stanie się to we wrześniu. Szczerze mówiąc, teraz mogę powiedzieć, co chcę.

May opowiedział też o wielkich emocjach, jakie towarzyszyły powstawaniu ostatniego odcinka. Rozwiał też wątpliwości na temat przyszłości motoryzacyjnej serii. Oświadczył, że nie sądzi, żeby kiedykolwiek powrócił do pomysłu kręcenia nowego serialu o samochodach z Jeremym Clarksonem i Richardem Hammondem. Fani z pewnością są rozczarowani takim oświadczeniem, ale panowie najwyraźniej doszli do wniosku, że to najlepszy moment, żeby zejść ze sceny.

Wczytywanie ramki mediów.

Nie wiadomo jakie plany ma pozostała dwójka, ale być może wkrótce pojawią się informacje również i na ten temat. Wiadomo na przykład, że Jeremy Clarkson jest mocno zaangażowany w inny serial Amazona – Farma Clarksona, który zyskał wielką popularność widzów i doczekał się trzeciego sezonu. Także May ma swoje serie – kulinarną i podróżniczą. Z kolei Richard Hammond zawsze znany był z zamiłowania do programów popularnonaukowych i ma ich na koncie całkiem sporo, a więc może pójdzie tą drogą.

GramTV przedstawia:

Robimy to od prawie 22 lat – o wiele dłużej, niż się spodziewaliśmy. Kiedy zaczynałem to robić w 2003 lub 2004 roku, pomyślałem, że to trochę śmiech. Może to potrwa kilka lat. I oto jesteśmy, szarzy, pomarszczeni i obwiśli. I dopiero przestaliśmy to robić. To dość niezwykłe.

W tej chwili wiadomo jedynie, że akcja finałowego odcinka The Grand Tour będzie rozgrywać się w Zimbabwe.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!