Amazon kończy współpracę z Jeremym Clarksonem. To koniec The Grand Tour

Radosław Krajewski
2023/01/17 10:30
5
0

Jeden z najbardziej znanych programów na Prime Video nie doczeka się kolejnego sezonu.

Jeremy Clarkson niejednokrotnie wzbudzał kontrowersje swoim dosadnym i często wulgarnym językiem. Ale w swoim najnowszym artykule opublikowanym w tabloidzie The Sun najwyraźniej przesadził. Clarkson kilka tygodni temu odniósł się do Meghan Markle, którą obrzucił błotem w swoim tekście. To nie spodobało się Amazonowi, który postanowił zerwać z nim współpracę.

Amazon kończy współpracę z Jeremym Clarksonem. To koniec The Grand Tour

Amazon skasował The Grand Tour i Clarkson’s Farm

Tym samym The Grand Tour i Clarkson’s Farm nie doczekają się nowym sezonów i oba programy zostaną skasowane przez Prime Video. Pierwsza z produkcji powróci z czterema specjalnymi odcinkami, których ostatni ma zadebiutować w 2024 roku. Z kolei trzeci sezon Clarkson’s Farm pojawi się na platformie już wkrótce. Fani obu programów nie będą mogli jednak liczyć na więcej.

GramTV przedstawia:

Sprawa jest na tyle poważna, że wczoraj miała odbyć się wirtualna konferencja prasowa promująca Clarkson’s Farm, która została odwołana.

Jeremy Clarkson opublikował wczoraj długie oświadczenie za pośrednictwem Instagrama, w którym przeprosił Meghan Markle i księcia Harry’ego za swoje niewybredne komentarze. Przyznał, że w przypadku tego tekstu był sam w domu i nie miał komu go przeczytać, aby zweryfikować napisane przez siebie słowa. W pośpiechu wysłał artykuł do redakcji w niezmienionej formie.

Komentarze
5
dariuszp
Gramowicz
19/01/2023 00:16
Gregario napisał:

A nie wywalono go z BBC za pobicie?

dariuszp napisał:
I właśnie wtedy kiedy go zwolnili za niewyparzoną gębę przyszedł Amazon.

To i to. Niewyparzona gęba dała mu ostrzeżenia. I w końcu uderzył producenta i to przelało czarę goryczy. Ale był na widelcu właśnie za niewyparzoną gębę. 

Gregario
Gramowicz
18/01/2023 22:30
dariuszp napisał:
I właśnie wtedy kiedy go zwolnili za niewyparzoną gębę przyszedł Amazon.

A nie wywalono go z BBC za pobicie?

MisticGohan_MODED
Gramowicz
17/01/2023 14:58

Powiedział prawdę to go zwolnili.
Trwa Wczytywanie