Jake Gyllenhaal zadebiutował w MMA. Aktor zawalczył na gali UFC

Radosław Krajewski
2023/03/06 12:00

To był szybki nokaut latającym kolanem.

W miniony piątek w Las Vegas odbyło się UFC 285, na którym Mateusz Gamrot wygrał niejednogłośną decyzją sędziów z Amerykaninem Jalinem Turnerem. Nie jest to jednak portal sportowy, dlatego możecie zastanawiać się, czemu o tym w ogóle wspominamy. Otóż na ostatniej edycji UFC pojawił się Jake Gyllenhaal, który miał okazję stoczyć swój pierwszy pojedynek w formule MMA.

Jake Gyllenhaal zadebiutował w MMA. Aktor zawalczył na gali UFC

Jake Gyllenhaal jako zawodnik MMA w remake’u Wikidajło

Aktor znany z ról w filmach Spider-Man: Daleko od domu, Ambulans, czy Labirynt, miał już wcześniej okazję wejść do ringu w dramacie Do utraty sił, w którym wcielił się w pięściarza Billy’ego Hope’a. Tym razem Gyllenhaal spróbował swoich sił w MMA, kręcąc sceny do nadchodzącego remake’u Wikidajło z 1989 roku.

W nowej wersji gwiazdor wcieli się w byłego zawodnika UFC. Sceny, które możecie zobaczyć poniżej na nagraniach, pochodzą z początku filmu, gdzie bohater Gyllenhaal jest jeszcze aktywnym wojownikiem. Na nagraniach możemy zobaczyć ceremonię ważenia, face to face między zawodnikami, a także sam pojedynek, w którym aktor zmierzył się z Jayem Hieronem, „nokautując” go latającym kolanem na potrzeby filmu.

GramTV przedstawia:

Nową wersję Wikidajło reżyseruje Doug Liman, twórca Na skraju jutra i Barry Seal: Król przemytu. W obsadzie znaleźli się również: Daniela Melchior i Billy Magnussen. Za produkcję filmu odpowiada Amazon Studios.

Przypomnijmy, że oryginalny Wikidajło pojawił się w kinach w 1989 roku. Produkcję wyreżyserował Rowdy Herrington, a w głównych rolach wystąpili Patrick Swayze i Kelly Lynch.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!