Jaka historia stoi za parą pogromców duchów? Zobacz najnowszy trailer z Banishers: Ghosts of New Eden

Jakub Smolak
2024/01/25 20:00
0
0

Lubicie gry, które na pierwszym miejscu stawiają fabułę? Najnowsza produkcja od twórców Vampyr może być więc dla Was!

Premiera Banishers: Ghosts of New Eden zbliża się wielkimi krokami i z pewnością będzie to jeden z najgorętszych tytułów przyszłego miesiąca. Gra może okazać się również doskonałym wyborem na walentynki, gdyż pomimo dość mrocznego i przytłaczającego klimatu, fabuła opowiadać będzie o uczuciach pary bohaterów. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej na temat historii, którą przyjdzie odkrywać graczom podczas zabawy w Banishers: Ghosts of New Eden, zachęcamy do zapoznania się z najnowszym trailerem.

Jaka historia stoi za parą pogromców duchów? Zobacz najnowszy trailer z Banishers: Ghosts of New Eden

Fabuła Banishers: Ghosts of New Eden zapowiada się świetnie

Antea i Red są nie tylko łowcami duchów, ale i parą związanych silnym uczuciem kochanków. Niestety podczas jednej z misji bohaterka zostaje śmiertelnie ranna, stając się tym samym duchem, z którymi tak zaciekle walczyła za życia. Para postawiano w obliczu nowej, brutalnej rzeczywistości w desperacki sposób będzie szukać sposobu na rozwiązanie sytuacji.

Banishers: Ghosts of New Eden to RPG akcji, w której fabuła prowadzona będzie w taki sposób, by w trakcie zabawy gracz musiał stanąć przed wieloma trudnymi wyborami. Wcielając się w postaci Pogromców, staniemy się częścią społeczności regionu New Eden, gdzie będziemy rozwiązywać przypadki nawiedzenia w mistycznym i pełnym sekretów świecie, nękanym przez nadprzyrodzone stworzenia i starożytne tajemnice.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Banishers: Ghosts of New Eden zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach już 13 lutego 2024 roku. Wszystkich zainteresowanych nadchodzącą produkcją od DON'T NOD zachęcamy do lektury naszych wrażeń z rozgrywki: Graliśmy w Banishers: Ghosts of New Eden, czyli nową grę twórców Vampyra. Tutaj natomiast znajdziecie informacje na temat wymagań sprzętowych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!