Jagged Alliance 3 sprawdzicie za darmo. Wydawca chwali się pozytywnym odbiorem

Mikołaj Ciesielski
2023/07/28 09:00
2
1

THQ Nordic świętuje sukces najnowszej produkcji studia Haemimont Games.

Od premiery Jagged Alliance 3 mijają dziś dwa tygodnie. Produkcja studia Haemimont Games spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony branżowych mediów, jak i samych graczy. Nic więc dziwnego, że wydawca – firma THQ Nordic – postanowił uczcić sukces gry. Do sieci trafił bowiem specjalny zwiastun, który prezentuje pozytywne opinie na temat wspomnianego tytułu.

Jagged Alliance 3 sprawdzicie za darmo. Wydawca chwali się pozytywnym odbiorem

Jagged Alliance 3 z wersją demo na Steam. Wydawca przypomina o pozytywnych recenzjach.

W opisie zwiastuna THQ Nordic przypomina, że Jagged Alliance 3 może pochwalić się średnią ocen na poziomie 81 punktów w serwisie Metacritic, a aż 86% z ponad 3,7 tysiąca recenzji na Steam, to opinie pozytywne. W samym materiale znaleźć możemy natomiast cytaty z różnych recenzji, które podkreślają zalety najnowszej produkcji studia Haemimont Games.

To jednak nie koniec wartych uwagi informacji. Na Steam udostępniono bowiem wersję demonstracyjną gry Jagged Alliance 3, która pozwala zwiedzić początkowy obszar gry. Jeśli zastanawiacie się, czy warto kupić wspomnianą produkcję, to być może udostępnione przez twórców oraz wydawcę demo pomoże Wam podjąć odpowiednią decyzję.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Jagged Alliance 3 dostępne jest wyłącznie na komputerach osobistych. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Jagged Alliance 3 – z szacunkiem dla tradycji.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
28/07/2023 18:39

Sam zastanawiam się nad zakupem. Albo JA3 albo BG3 :]

dariuszp
Gramowicz
28/07/2023 10:23

Gram i po prostu nie mogę się nacieszyć. Właśnie dozbrajam drugą grupę najemników żeby ogarnąć większy teren. 

Wydaje mi się że snajperzy w tej grze są stanowczo zbyt mocni. Dwóch snajperów na wzniesieniu i po prostu czyszczę całą mapę bo przeciwnicy muszą do mnie biec. A mając statyw, lunetę z noktowizorem i tłumik mogę ich zabić zanim w ogóle coś zrobią.