Iron Man to dopiero początek. Marvel ogłasza współpracę z EA na kolejne gry

Radosław Krajewski
2022/10/31 17:20
3
0

Powstanie więcej superbohaterskich produkcji z postaciami Marvela.

Przed miesiącem Electronic Arts poinformowało o tworzeniu gry na licencji Iron Mana przez studio odpowiedziane za remake Dead Space’a. Najwidoczniej Marvel zadowolone jest ze współpracy i właśnie ogłosili jego rozszerzenie, na mocy którego powstaną kolejne superbohaterskie produkcje.

Iron Man to dopiero początek. Marvel ogłasza współpracę z EA na kolejne gry

Marvel i Electronic Arts łączą siły na kilka nowych projektów

W krótkim oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych podali, że współpraca będzie obejmować kilka przygodowych gier akcji tworzonych z myślą o konsolach oraz komputerach. Co ważne, nie będą to żadne growe adaptacje filmów czy seriali, ale oryginalne historie w uniwersum Marvela.

Z radością ogłaszamy wielotytułową współpracę pomiędzy @Marvel i @EA w celu stworzenia przygodowych gier akcji na konsole i komputery PC! Każda gra będzie również oryginalną historią osadzoną w uniwersum Marvela.

Wczytywanie ramki mediów.

Więcej informacji o współpracy zdradza Bloomberg, według którego Electronic Arts stworzy trzy różne gry z superbohaterami Marvela. Pierwszą z nich będzie Iron Man, który wciąż znajduje się we wczesnej fazie rozwoju. Projekt przedstawi zupełnie innego Tony’ego Starka, który będzie odbiegał od wersji znanej z kinowego uniwersum.

GramTV przedstawia:

Niestety nie poinformowano o jakim superbohaterze, a może i całej grupie postaci, skupią się kolejne dwie gry. Wcześniej plotkowano, że EA pracuje nad grą o Czarnej Panterze, która miałaby być rozwijana w studiu w Seattle, w której pracują deweloperzy wcześniej pracujący nad Śródziemiem: Cieniem Mordoru.

Komentarze
3
Gotenssjgoddark
Gramowicz
15/11/2022 16:19

będzie rewelacyjnie kiedy to w zapowiedzianej grze o Iron Man ,od EA będzie sam single player jak w grze Marvel's Guardians of the Galaxy .

Vito
Gramowicz
01/11/2022 00:51
Karanthir666 napisał:

Jak zarżnąć kompletnie daną markę? Filmy niech robi Disney, a gry EA/Ubi/Blizzard-Acti.

Ubi to jeszcze pol biedy. ale EA to sie obawiam. To bedzie masakra. 

Karanthir666
Gramowicz
31/10/2022 17:59

Jak zarżnąć kompletnie daną markę? Filmy niech robi Disney, a gry EA/Ubi/Blizzard-Acti.
Trwa Wczytywanie