Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Indie Pearls Awards – poznaliśmy nominowanych w 5 kategoriach

Jakub Smolak
2023/01/17 20:30

Czy któraś z nominacji Was zaskakuje?

Gala rozdania nagród Indie Pearls Awards zbliża się wielkimi krokami. Dziś poznaliśmy nominowanych w 5 kategoriach. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami, które znajdziecie w galerii poniżej. Warto wspomnieć, że już wkrótce na stronie projektu pojawi się plebiscyt na nagrodę przyznawaną przez publiczność. Będziecie mogli zagłosować tam na swoje ulubione tytuły.

Indie Pearls Awards – poznaliśmy nominowanych w 5 kategoriach

Indie Pearls Awards – nominacje

Jeśli chcecie obejrzeć relację z momentu ogłoszenia nominacji, to zachęcamy do udania się pod ten adres.

„Indie Pearls to nagrody przyznawane najbardziej intrygującym, najciekawszym i najlepszym grom indie z całego świata. Zadaniem naszego zespołu jest promowanie gier niezależnych, które nie powstają siłą potężnych studiów deweloperskich AAA” czytamy na stronie projektu.

Przypomnijmy, że Indie Pearls Awards to inicjatywa zrodzona z pasji do gier niezależnych, a jej celem jest nagrodzenie najlepszych tytułów reprezentujących nurt indie. Pomysłodawca projektu – Łukasz „Pan Dibbler” Kostka – zebrał grupę, składającą się członków różnych growych redakcji oraz influencerów, która wspólnymi siłami wybierze produkcje wyróżniające się w kilku kategoriach. Oczywiście, wśród nich nie mogło zabraknąć przedstawiciela Gram.pl. Wygranych poznamy na początku lutego podczas specjalnej gali.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!