Imponująca liczba graczy zdobyła platynowe trofeum w Marvel’s Spider-Man 2

Mikołaj Ciesielski
2023/11/26 10:00
0
0

Okazuje się, że wielu fanów Człowieka-Pająka postanowiło ukończyć najnowszą produkcję Insomniac Games na 100%.

Marvel’s Spider-Man 2 może pochwalić się fenomenalną sprzedażą. Spora część graczy – jak się okazuje – ukończyła również najnowszą produkcję studia Insomniac Games na 100%. Potwierdzają to statystyki dotyczące zdobytych trofeów na konsolach PlayStation. W kontynuacji przygód Człowieka-Pająka najważniejsze z nich – platynowe – zostało odblokowane przez naprawdę imponującą liczbę użytkowników.

Imponująca liczba graczy zdobyła platynowe trofeum w Marvel’s Spider-Man 2

Gracze Marvel’s Spider-Man 2 chętnie zdobywają platynowe trofeum

Jak zauważa redakcja Push Square, trofeum „Oddanie” – odblokowywane po zdobyciu wszystkich innych „pucharków” – zdobyło 20,3% graczy Marvel’s Spider-Man 2. Oznacza to, że platynę w najnowszej produkcji studia Insomniac Games „wbił” co piąty użytkowników, który zagrał we wspomniany tytuł. Trzeba przyznać, że wynik robi wrażenie.

Serwis Push Square zwraca również uwagę na liczbę graczy, która ukończyła główny wątek fabularny. Trofeum „Uzdrowić świat”, które otrzymujemy po ukończeniu historii, zdobyło bowiem 58% posiadaczy Marvel’s Spider-Man 2. Użytkownikom najwyraźniej przypadła do gustu opowieść przygotowana przez Insomniac Games i większość z nich dotarła już do napisów końcowych.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Marvel’s Spider-Man 2 dostępne jest wyłącznie na konsolach PlayStation 5. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Insomniac Games, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Marvel's Spider-Man 2 – pająków 2-óch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!