Honeycomb: The World Beyond wygląda jak połączenie Stadew Valley i Starfielda

Mikołaj Ciesielski
2023/11/26 14:00
0
0

W sieci pojawiły się nowy gameplay trailer nadchodzącej produkcji twórców House Flipper.

Wielkimi krokami zbliża się premiera House Flipper 2. Deweloperzy ze studia Frozen District od jakiegoś czasu pracują jednak również nad Honeycomb: The World Beyond – sandboksowym survivalem w klimatach science fiction. Produkcja otrzymała w tym tygodniu nowy zwiastun, a materiał zapowiada, że wspomniany tytuł powinien zainteresować fanów Stadew Valley i Starfielda.

Honeycomb: The World Beyond wygląda jak połączenie Stadew Valley i Starfielda

Honeycomb: The World Beyond na nowym zwiastunie. Premiera survivalu w klimatach science fiction od twórców House Flipper już w 2024 roku

Opublikowany przez Frozen District gameplay trailer pozwala sprawdzić, jak Honeycomb: The World Beyond prezentuje się w akcji. Zgodnie z zapowiedziami we wspomnianej produkcji gracze wcielą się w bioinżyniera, który rusza na planetę o nazwie Sota7. Głównym zadaniem użytkowników będzie natomiast eksploracja oraz poszerzenie swojej wiedzy na temat lokalnej fauny i flory.

W Honeycomb: The World Beyond nie zabraknie też opcji przeprowadzania eksperymentów i krzyżowania roślin w celu stworzenia zupełnie nowych gatunków. Kluczowym elementem rozgrywki będzie również rozbudowa bazy operacyjnej, w której gracze będą prowadzić wspomniane badania. Na użytkowników czyhać będą jednak również różnego rodzaju zagrożenia, którym będzie trzeba stawić czoła.

Jesteś pionierem, stawiającym kroki na ziemi nietkniętej ludzką stopą. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, jakie cudowności i koszmary możesz napotkać na tej odległej planecie – wobec tego twoim najważniejszym zadaniem jest przetrwanie. Stwórz narzędzia, które pozwolą ci to osiągnąć i nie zapominaj, że ciekawość może być zarówno przekleństwem, jak i błogosławieństwem. – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Honeycomb: The World Beyond powstaje z myślą o komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w trzecim kwartale 2024 roku. Na dokładną datę premiery trzeba będzie jednak jeszcze nieco poczekać.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!