House Flipper 2 z oficjalną datą premiery. Przygotujcie się na zimowe remonty

Mikołaj Ciesielski
2023/08/23 12:45
0
0

Do sieci trafił też nowy zwiastun nadchodzącej produkcji studia Frozen District.

House Flipper 2 okazał się wielkim zwycięzcą czerwcowego Steam Next Fest. To właśnie demo polskiej gry cieszyło się największym zainteresowaniem ze strony użytkowników platformy Valve. Wielu graczy z pewnością czeka więc na debiut pełnej wersji. Jeśli należycie do tego grona, to mamy dla Was świetnie wieści. Deweloperzy ze studia Frozen District postanowili ujawnić dokładną datę premiery House Flipper 2.

House Flipper 2 z oficjalną datą premiery. Przygotujcie się na zimowe remonty

House Flipper 2 zadebiutuje w grudniu. Frozen District ujawniło datę premiery

Frozen District poinformowało, że House Flipper 2 zadebiutuje na rynku 14 grudnia 2023 roku. Gracze już teraz mogą więc zacząć przygotowania do zimowych remontów. Wraz z datą premiery do sieci trafił również nowy zwiastun. W materiale zaprezentowano najważniejsze elementy produkcji, a sam trailer pozwala po raz kolejny sprawdzić, jak całość prezentuje się w akcji.

Sam zdecyduj, czym jest dla ciebie relaksująca rozgrywka. Lubisz budować? Odnajdziesz się w trybie sandboxowym, w którym będziesz tworzyć domy od fundamentów. Wolisz sprzątanie i dekorowanie? Tryb fabularny pozwoli ci się zanurzyć zarówno w długich i wymagających remontach, jak i w szybkich zleceniach – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że House Flipper 2 trafi w grudniu wyłącznie na komputery osobiste. Zgodnie z zapowiedziami w nadchodzącej produkcji studia Frozen District wprowadzone zostaną zupełnie nowe mechaniki, a te znane z pierwszej części zostaną odpowiednio odświeżone. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun, który potwierdza datę premiery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!