Hogwarts Legacy na pierwszych ujęciach z Nintendo Switch. Premiera już niedługo

Mikołaj Ciesielski
2023/10/17 11:35
2
0

W sieci pojawiły się pierwsze materiały, które pozwalają sprawdzić, jak Hogwarts Legacy prezentuje się na Nintendo Switch.

Według ostatnich doniesień prace nad Hogwarts Legacy 2 już trwają. Tymczasem Avalanche Software szykuje się do premiery Hogwarts Legacy na Nintendo Switch. Najnowsza produkcja skierowana do fanów Harry’ego Pottera zadebiutuje na hybrydowej konsoli japońskiej firmy już w przyszłym miesiącu. W sieci pojawiły się natomiast pierwsze materiały, które pozwalają sprawdzić, jak gra osadzona w świecie wykreowanym przez J.K. Rowling prezentuje się na wspomnianej platformie.

Hogwarts Legacy na pierwszych ujęciach z Nintendo Switch. Premiera już niedługo

Hogwarts Legacy na pierwszych screenach z Nintendo Switch

Zrzuty ekranu z Hogwarts Legacy na Nintendo Switch zostały udostępnione w japońskim Nintendo eShop. Opublikowane screeny pokazują m.in. bohaterów, lokacje czy przeciwników. Już na pierwszy rzut oka widać, że twórcy musieli zdecydować się na wiele ustępstw, ale nie powinno to nikogo dziwić. Jeśli jesteście ciekawi, jak produkcja Avalanche Software prezentuje się na hybrydowej konsoli Nintendo, to sprawdźcie galerię na dole wiadomości.

GramTV przedstawia:

Posiadaczom wspomnianego sprzętu pozostaje mieć nadzieję, że deweloperzy poświęcili odpowiednią ilość czasu na optymalizację. Zainteresowani powinni również wypatrywać pierwszych fragmentów rozgrywki z Hogwarts Legacy na Nintendo Switch. Premiera zbliża się wielkimi krokami, dlatego też istnieje szansa, że w najbliższym czasie twórcy podzielą się kolejnymi materiałami.

Na koniec przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zadebiutuje na Nintendo Switch już 14 listopada 2023 roku. Obecnie gra dostępna jest natomiast na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Avalanche Software, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Hogwarts Legacy. Na taką grę od zawsze czekali fani Harry’ego Pottera.

Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
18/10/2023 17:12
swgs napisał:

Wygląda jak gra z ery PSP.

Więc chyba zapomniałeś jak wyglądały gry na PSP :D

Ale nie ma co się oszukiwać to też przenośna konsola jak PSP i do tego o nie wygórowanej mocy więc i tak dobrze jeśli uda im się doprowadzić rozgrywkę do stanu umożliwiającego komfortowe granie

swgs
Gramowicz
17/10/2023 15:50

Wygląda jak gra z ery PSP.