Hideo Kojima wkrótce zapowie kolejny projekt? Tajemniczy post na Twitterze

Jakub Smolak
2022/12/02 13:45

Oficjalna zapowiedź najnowszej gry od Kojima Productions podczas The Game Awards 2022? Niewykluczone

Wszyscy dobrze wiemy, jak enigmatyczny w ujawnianiu swoich działań potrafi być Hideo Kojima. Tym razem do tajemniczej zapowiedzi doszło za pośrednictwem Twittera. Słynny deweloper opublikował grafikę opatrzoną trzema logami i frazą „start a new journey”. Wszystko wskazuje na to, że oficjalna zapowiedź kolejnej produkcji zbliża się wielkimi krokami. Niewykluczone, że mowa tutaj o horrorze Overdose, z którego materiały niedawno wyciekły do sieci. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Wczytywanie ramki mediów.

Hideo Kojima publikuje tajemniczy post

W komentarzach możemy znaleźć odpowiedzi z kont The Game Awards i Geoffa Keighley’a, co dało internautom do myślenia, że zapowiedzi nowej gry od Kojima Productions możemy spodziewać się podczas gali The Game Awards 2022. Z pewnością wywołałoby to euforię wśród fanów twórczości legendarnego dewelopera.

Przypomnijmy, że rozdanie nagród The Game Awards 2022 odbędzie się w nocy z 8 na 9 grudnia. Wydarzenie powinno rozpocząć się około 1:30 czasu polskiego. Całość będzie można natomiast śledzić na żywo za pośrednictwem oficjalnych kanałów imprezy na platformach Twitch.tv oraz YouTube.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!