Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Overdose wycieka do sieci. Nowy horror od Hideo Kojimy na 2-minutowej rozgrywce

Mikołaj Ciesielski
2022/11/04 13:47

W roli głównej aktorka znana z Death Stranding.

Overdose wycieka do sieci. Nowy horror od Hideo Kojimy na 2-minutowej rozgrywce

Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – już w czerwcu tego roku informował, że Hideo Kojima pracuje nad horrorem o tytule Overdose. Wiele wskazuje na to, że wspomniane doniesienia były prawdziwe. Do sieci trafił dziś bowiem nieco ponad 2-minutowy materiał, który rzekomo prezentuje fragmenty rozgrywki ze wspomnianej produkcji.

Wyciekł gameplay z Overdose – nowej gry Hideo Kojimy

O wycieku na łamach portalu Insider Gaming poinformował wspomniany na początku wiadomości Henderson. Dziennikarz potwierdził, że wideo, które trafiło do Internetu, jest tym samym nagraniem, które miał okazję oglądać jakiś czas temu, gdy po raz pierwszy informował graczy o Overdose. Insider zaznacza jednak, że gameplay, który krąży po sieci, musiał być wielokrotnie przekazywany i ponownie nagrywany, ponieważ oryginalny materiał filmowy stanowił bezpośredni zapis rozgrywki.

Na opublikowanych fragmentach rozgrywki widzimy natomiast kobietę ubraną w niebieską sukienkę, która przemierza ciemne korytarze, oświetlając sobie drogą latarkę. Wideo zdradza, że we wspomnianą postać wciela się Margaret Qualley, która wystąpiła w Death Stranding jako Mama. Na końcu nagrania wyświetla się natomiast tytuł „Overdose” oraz informacja, że za produkcję odpowiada Hideo Kojima. Całość możecie obejrzeć pod tym adresem.

Niewykluczone, że wspomniane Overdose może być „zupełnie nowym doświadczeniem”, nad którym Hideo Kojima pracuje wspólnie z Microsoftem. Należy jednak podkreślić, że nadchodząca produkcja Kojima Productions wciąż pozostaje tajemnicą. Na ten moment nie pozostaje nam więc nic innego, jak cierpliwie czekać na oficjalne wieści bezpośrednio od japońskiego dewelopera.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!