GTA: The Trilogy – The Definitive Edition z fenomenalnym wynikiem na Netflix

Mikołaj Ciesielski
2024/06/18 09:00
1
0

Odświeżone wersje trzech części serii GTA cieszą się ogromnym zainteresowaniem na platformie Netflix.

W połowie grudnia GTA: The Trilogy – The Definitive Edition trafiło na Netflix. Zgodnie z przekazanymi informacjami serwis zapewnił sobie ekskluzywność do remasterów trzech części GTA na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a abonenci platformy otrzymali możliwość zapoznania się ze wspomnianymi produkcjami bez dodatkowych kosztów. Okazuje się, że była to świetna decyzja, ponieważ GTA: The Trilogy – The Definitive Edition cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród abonentów Netflixa.

GTA: The Trilogy – Definitive Edition
GTA: The Trilogy – Definitive Edition

Wiemy, ilu abonentów platformy Netflix pobrało GTA: The Trilogy – The Definitive Edition

Jak informuje Insider Gaming, powołując się na dane serwisu mobilegamer.biz, abonenci platformy Netflix pobrali GTA: The Trilogy – The Definitive Edition aż 30 milionów razy. Największym zainteresowaniem cieszy się odświeżona wersja GTA: San Adreas, która została pobrana przez graczy 20,5 miliona razy. Na drugim miejscu z wynikiem 6,5 miliona pobrań uplasowało się natomiast GTA: Vice City.

GramTV przedstawia:

Najmniejszym zainteresowaniem cieszy się z kolei GTA III, które pobrano 3,3 miliona razy. Udostępnione statystyki pokazują również, że po GTA: The Trilogy – The Definitive Edition w większości sięgają posiadacze urządzeń mobilnych z systemem iOS. W przypadku GTA: San Adreas użytkownicy sprzętów firmy Apple byli bowiem odpowiedzialni aż za 15,8 miliona pobrań. GTA: Vice City i GTA III pobrano natomiast na urządzeniach z systemem iOS odpowiednio 4,9 i 2,4 miliona razy.

Na koniec przypomnijmy, że GTA: The Trilogy – The Definitive Edition zadebiutowało w listopadzie 2021 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej kolekcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
18/06/2024 09:24

No co by nie mówić o polityce Take-Two... to są jednak wciąż genialne gry.