GTA 6 z ciekawą teorią o fabule. Zwiastun powinniśmy oglądać od końca?

Radosław Krajewski
2023/12/07 13:45
0
0

Po premierze pierwszego zwiastuna GTA 6 do sieci trafiła interesująca teoria dotycząca wątku Lucii. Uwaga na potencjalne spoilery!

Zwiastun GTA 6 możemy już oglądać od minionego wtorku, kiedy Rockstar Games opublikował materiał w sieci. Trailer pozbawiony był elementów gameplayu, więc na pełny pokaz Grand Theft Auto 6 będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jak pokazuje historia na kolejny film prezentujący grę będziemy musieli trochę poczekać. Wideo nie wszystkim przypadło do gustu i część polskich graczy zaczęła narzekać na zwiastun GTA 6 z kuriozalnego powodu. Inni z kolei próbują znaleźć w materiale poukrywane niespodzianki, a także wskazówki dotyczące samej gry. Z analiz i dyskusji fanów zrodziła się ciekawa teoria, która zmienia postrzeganie niektórych scen zaprezentowanych w trailerze.

GTA 6 z ciekawą teorią o fabule. Zwiastun powinniśmy oglądać od końca?

GTA 6 – fani mają teorię dotyczącą historii Lucii

Jeden z graczy wysnuł teorię, że sceny z Lucią, jedną z dwóch głównych bohaterów gry, należy oglądać od końca. Fani uważają, że Lucia wraz z Jasonem dokonają napadów, przez które bohaterka trafi do więzienia. Tym samym pierwsze sceny ze zwiastuna mogą być tak naprawdę ostatnimi w grze.

Wczytywanie ramki mediów.

Wcześniej pojawiły się doniesienia, że GTA 6 ma rozpocząć się od sceny z więzienia, co by pokrywało się ze zwiastunem. Istnieje jednak możliwość, że Lucia będzie opowiadać swoją historię i właściwy gamaplay rozgrywać się będzie przed wydarzeniami z więzienia.

GramTV przedstawia:

Dodatkowo fani uważają, że Jason jest agentem pod przykrywką, który chce wykorzystać Lucię do rozbicia gangu z Vice City. Możliwe, że to przez Jasona kobieta trafi zza kratki.

Przemontowany materiał z chronologicznie ułożonymi scenami z Lucią obejrzycie w tym miejscu.

Przypomnijmy, że GTA 6 zadebiutuje na rynku dopiero w 2025 roku. Studio potwierdziło, że na premierę gra trafi tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!