Kiedy zobaczymy drugi zwiastun GTA 6? Historia radzi uzbroić się w cierpliwość

Mikołaj Ciesielski
2023/12/07 09:50
1
0

Rockstar Games nie spieszy się z publikowaniem kolejnych trailerów swoich produkcji.

Od kilku dni cała branża żyje pierwszym zwiastunem GTA 6. Na premierę kolejnej odsłony serii Grand Theft Auto przyjdzie nam jednak jeszcze nieco poczekać. Część graczy z pewnością zastanawia się natomiast, kiedy deweloperzy z Rockstar Games podzielą się kolejnymi materiałami ze swojej nowej produkcji. Niestety kampanie promocyjne poprzednich gier wspomnianego studia sugerują, że fani powinni uzbroić się w cierpliwość.

Kiedy zobaczymy drugi zwiastun GTA 6? Historia radzi uzbroić się w cierpliwość

Na drugi zwiastun GTA 6 będzie trzeba trochę poczekać – sugerują dotychczasowe działania Rockstar Games

Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – sprawdził, ile czasu minęło od pierwszej zapowiedzi do publikacji drugiego zwiastuna GTA 5. Okazuje się, że w przypadku ostatniej odsłony serii Grand Theft Auto gracze musieli czekać na kolejne wideo promocyjne aż 17 miesięcy. Nieco szybciej – bo po 11 miesiącach od pierwszego trailera – pojawił się natomiast drugi zwiastun Red Dead Redemption 2.

Henderson podkreśla, że nie ma pojęcia, kiedy pojawi się drugi zwiastun GTA 6. Biorąc jednak pod uwagę, ile trzeba było czekać na kolejne materiały promocyjne z GTA 5 i Red Dead Redemption 2, prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim Rockstar Games zdecyduje się opublikować nowy trailer nadchodzącej odsłony serii Grand Theft Auto.

GramTV przedstawia:

Warto dodać, że pierwszy zwiastun GTA 6 cieszy się rekordową popularnością. W zaledwie 12 godzin wspomniany materiał promocyjny nowej odsłony serii Grand Theft Auto wygenerował 60 milionów wyświetleń na YouTube. W chwili pisania tej wiadomości trailer odtworzono natomiast już ponad 117 milionów razy.

Na koniec przypomnijmy, że premiera GTA 6 odbędzie się w 2025 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Dokładna data debiutu nowej odsłony serii Grand Theft Auto nie jest jednak obecnie znana. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja Rockstar Games przeniesie graczy do Vice City, a głównymi bohaterami gry będą Lucia oraz Jason.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
07/12/2023 11:39

Eee, nie jest jeszcze tak źle. Porównując do sytuacji z TES VI, Rockstar uwija się błyskawicznie xD