Green Hell nie zwalnia tempa. Nowe wyniki sprzedaży polskiej gry robią wrażenie

Mikołaj Ciesielski
2024/06/21 08:30
0
0

Creepy Jar ma powody do zadowolenia.

Od premiery Green Hell minie w tym roku 5 lat. Wspomniana produkcja najwyraźniej nie zamierza jednak zwalniać tempa. Dzieło deweloperów z polskiego studia Creepy Jar wciąż cieszy się bowiem dużym zainteresowaniem i przyciąga do siebie nowych graczy. Potwierdzają to najnowsze wyniki sprzedaży, którymi pochwalił się rodzimy zespół.

Green Hell
Green Hell

Creepy Jar chwali się nowymi wynikami sprzedaży Green Hell

Zgodnie z przekazanymi informacjami Green Hell osiągnęło sprzedaż na poziomie 6 milionów egzemplarzy na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Wspomniana informacja została przekazana m.in. na oficjalnym profilu Creepy Jar na portalu społecznościowym X. Polski zespół skorzystał również z okazji i podziękował graczom, którzy zdecydowali się wyruszyć do amazońskiej dżungli.

Warto dodać, że mimo kilku lat na karku Green Hell jest wciąż wspierane i rozwijane przez twórców. W kwietniu gra doczekała się darmowej aktualizacji zatytułowanej „Anteater”. Wraz ze wspomnianym patchem do gry trafiły nowe zwierzęta, a także kilka dodatkowych funkcji i mechanik. Na dole wiadomości możecie znaleźć zwiastun rzeczonej „łatki”.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że pełna wersja gry Green Hell zadebiutowała na komputerach osobistych we wrześniu 2019 roku. Obecnie tytuł dostępny jest również na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Creepy Jar, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Green Hell, czyli świetnej polskiej gry, której premiera przeszła bez echa.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!