Frozen Flame – otwarte testy beta ruszą w piątek

Smolak
2022/10/26 20:00

Produkcja autorstwa Dreamside Interactive to ciekawy survival ARPG, który wzbudza zainteresowanie graczy od dłuższego czasu.

Frozen Flame to propozycja od ekipy studia Dreamside Interactive. Wiele osób może kojarzyć ten tytuł, gdyż było o nim całkiem głośno podczas minionego Steam Next Fest. Produkcją zainteresowało się wtedy ponad 65 000 graczy. Jeśli zaliczacie się do tej grupy, to już w tym tygodniu będziecie mieli ponową okazję, by przetestować tego survivalowego erpega. Twórcy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w otwartych testach beta.

Frozen Flame – otwarte testy beta ruszą w piątek

Twórcy Frozen Flame zapraszają do wzięcia udziału w testach beta

Testy ruszą w piątek i potrwają do niedzieli. Jeśli chcecie wziąć w nich udział, to bez problemu zrobicie to poprzez kartę Steam produktu. Warto zaznaczyć, że deweloperzy planują wypuścić grę na rynek jeszcze w tym roku. Frozen Flame pojawi się w usłudze Early Access, co jest dość typową praktyką jeśli chodzi o ten gatunek.

Frozen Flame to survivalowe RPG akcji, które zabierze nas w podróż do dużego otwartego świata – Arcana. Pełna magii kraina rządzona była niegdyś przez smoki, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w trakcie przygody. Oczywiście, w grze nie zabraknie typowych dla gatunku aktywności. Oprócz eksploracji skrywającego wiele tajemnic świata, gracz będzie mógł zbudować twierdzę oraz tworzyć narzędzia i przedmioty niezbędne podczas zabawy.

Gra autorstwa Dreamside Interactive może przywodzić na myśl Valheim – produkcję, która solidnie namieszała na rynku w ubiegłym roku. Miejmy nadzieję, że Frozen Flame odniesie równie ogromny sukces, na pewno ma ku temu potencjał. Warto zaznaczyć, że tytuł zgarnął już pokaźną garstkę branżowych wyróżnień.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!