Friends vs Friends – dynamiczna strzelanka PvP zachwyca graczy

Jakub Smolak
2023/06/04 16:15
0
0

Gra zbiera świetne oceny, a kosztuje zaskakująco mało.

Friends vs Friends to propozycja od studia Brainwash Gang. Pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje ekipa Raw Fury. Ta przyjemna strzelanka miała swoją premierę na Steam 30 maja i od razu zachwyciła graczy. Twórcy pochwalili się, że w zaledwie cztery dni od premiery udało im się sprzedać już ponad 100 tys. kopii.

Friends vs Friends – dynamiczna strzelanka PvP zachwyca graczy

Szukacie strzelanki do zabawy ze znajomymi? Friends vs Friends może być strzałem w dziesiątkę

Friends vs Friends to dynamiczna strzelanka nastawiona na zabawę w systemie PvP. Charakterystycznym elementem jest to, że obok walki istotną rolę odgrywają również mechaniki budowania talii, co zdecydowania uatrakcyjnia rozgrywkę. Oko przyciągać może również barwna i komiksowa oprawa graficzna.

Graj 1 na 1 albo 2 na 2 w dynamicznej, chaotycznej strzelance online! Zdobywaj poziomy i nowe karty oraz ulepszaj już posiadane i poznaj cały wachlarz różnorodnych postaci z wyjątkowymi zdolnościami pasywnymi. A co najlepsze? Przy tej cenie możesz zaprosić na rozwałkę wszystkich znajomych, bez wyrzutów sumienia! – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Warto podkreślić, że obecnie gra dostępna jest z 40% zniżką i możecie ją kupić za jedyne 27,59 zł. Promocja potrwa do 6 czerwca. Friends vs Friends zbiera świetne opinie. Wyłącznie na Steam produkcje autorstwa Brainwash Gang oceniło już ponad 1,8 tys. graczy, a zdecydowana większość z nich, bo aż 80%, to pozytywne recenzje.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!