Finał The Walking Dead gorszy od Gry o Tron? Fani są rozczarowani zakończeniem

Radosław Krajewski
2022/11/21 11:10
1
0

Większość jednak chwali pożegnanie z serialem.

The Walking Dead oficjalnie dobiegło końca. Po 11 sezonach i 177 odcinkach wyemitowanych w ciągu 12 lat serial otrzymał swoje zakończenie. W nocy stacja AMC pokazała ostatni epizod, który doprowadził do wielkiego finału całej historii. Przynajmniej w teorii, gdyż już wcześniej było wiadomo, że historie niektórych bohaterów będą kontynuowane w ich własnych serialach. AMC przy okazji ogłoszenia końca produkcji wraz z 11 sezonach, zapowiedziało również kilka spin-offów, w tym poświęconych Darylowi, Neganowi i Maggie, a także Rickowi i Michonne. Tym samym twórcy nie mogli stworzyć wielkiego zakończenia, które odpowiadałoby na wszystkie nurtujące fanów pytania.

Finał The Walking Dead gorszy od Gry o Tron? Fani są rozczarowani zakończeniem

The Walking Dead – reakcje widzów na finałowy odcinek

Jednak nie wszyscy widzowie byli zadowoleni z otrzymanego finału The Walking Dead. W mediach społecznościowych nie brakuje opinii, że to najgorsze zakończenie od czasu Gry o Tron. Inni bez porównań do innych seriali uważają, że pożegnanie serialu jest fatalne i oczekiwali czegoś więcej. Pomimo głosów krytyki, większość fanów jest zadowolona z finału i dzielą się swoimi reakcjami na wydarzenia z ostatniego odcinka, a także dziękują obsadzie i ekipie za wspólnie spędzone kilkanaście lat przy serialu.

WTF to było gorsze od finału GOT? Jestem tym mocno rozczarowany.

Wczytywanie ramki mediów.

To zakończenie było okropne

Wczytywanie ramki mediów.

Gratulacje za odebranie tytułu gry o tron najgorszego finału w historii, co za rozczarowanie

To było dosłownie najgorsze zakończenie tak wielkiego serialu. Nie mogli nawet zakończyć serialu z głównym bohaterem. Przynajmniej GOT rozwiązało nieco historię, to po prostu trwa i kończy historię beznadziejnych nowych postaci.

Wczytywanie ramki mediów.

Wow, po 12 latach kończysz serial zapowiedzią kolejnych spin-offów. Okropny finał.

Wczytywanie ramki mediów.

ten serial dał mi tyle bólu. jestem na zawsze wdzięczny. kocham każdego z was za włożenie w to swojej duszy, za doprowadzenie mnie do płaczu i śmiechu, za pokazanie ludziom, co oznacza rodzina. Chciałbym móc z wami pracować. dużo miłości

Wczytywanie ramki mediów.

Dorastałem z tym serialem jako nastolatek i przez 12 lat oglądałem każdy odcinek… nie mogę wystarczająco docenić tego, ile ten serial dla mnie znaczył

Wczytywanie ramki mediów.

Dziękuję za niesamowite 12 lat niewiarygodnych historii i postaci. Dosłownie nic nie zbliży się do tego, co dla nas zrobiliście. Dziękuję Wam!

Wczytywanie ramki mediów.

Po 12 latach to koniec pewnej ery! Zaniemówiłam i dochodzę do siebie po ostatnim odcinku. dziękuję za wszystko TWD, obsadzie, scenarzystom, ekipie itp.

Wczytywanie ramki mediów.

Tyle łez smutku i radości. Dziękuję za tak cudowną serię.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Ray
Gramowicz
21/11/2022 12:24

Było bardzo średnio. Umarły tylko 2 postacie, jedna o której w ogóle zapomniałem że istnieje, jedna, której los średnio mnie obchodził. Jedynie scena między Neganem a Maggie miała jakiś sens. ​TWD było fajne, ale ostatni sezon ... absolutnie niepotrzebny.

Antagoniści mieli potencjał ale absolutnie nie został wykorzystany. O ile poprzedni antagoniści nie byli idealni, to zazwyczaj byli napisani dobrze, stanowili zagrożenie z którym trzeba się było liczyć, ich metody działania nieludzkie, a los jaki ich spotkał był conajmniej satysfakcjonujący. A teraz? Miltonowie i Hornsby wydawali się bardziej niekompetentni i zagubieni, niż stanowiący zagrożenie - najgorsi do tej pory.

Nie do końca rozumiem, czemu teraz The Walking Dead zamienia się w "Uniwersum" pomimo faktu jak niesamowity tasiemiec to jest i ludziom się ewidentnie przejadło. Z drugiej strony wydawane w paru odcinkach historie (bez sezonów) mogą być ciekawe, jeśli showrunnerzy mają jakiś pomysł. A jakoś w to wątpie.