Fani stworzyli mapę GTA 6. Na podstawie ostatnich wycieków

Radosław Krajewski
2022/09/22 17:20

Ujawnione materiały z gry wystarczyły, aby stworzyć poglądową mapę z szóstej odsłony Grand Theft Auto.

W minioną niedzielę około 90 materiałów z Grand Theft Auto VI wyciekło do sieci. Za kradzież nagrań i screenów z serwerów Rockstar Games mógł odpowiadać 16-letni brytyjski haker, którego sprawą zajęło się FBI. Niedługo później deweloperzy potwierdzili autentyczność wycieku i zapewnili, że nie wpłynie na dalszą produkcję gry. Post okazał się wielkim hitem Twittera, zbierając ponad milion polubień. Wielu fanów zawiedzionych było zaprezentowaną oprawą graficzną i zaczęli krytykować ten element produkcji. W obronie Rockstara stanęły inne studia, które pokazały wczesne wersje swoich gier. Teraz grupa graczy pokazała siłę kolektywu, tworząc mapę GTA VI z materiałów, które ostatnio wyciekły do sieci.

Fani stworzyli mapę GTA 6. Na podstawie ostatnich wycieków

Rockstar Games nie ujawniło żadnych oficjalnych szczegółów dotyczących szóstej odsłony Grand Theft Auto, ale dostępne w sieci plotki oraz niedawno udostępnione materiały wystarczyły, aby fani stworzyli poglądową mapę gry. Oczywiście nie jest jasne, czy deweloperzy nie rozbudują mapy, dodając kolejne obszary, dlatego warto traktować poniższą mapę wyłącznie w formie ciekawostki.

GramTV przedstawia:

Społeczność serii GTA do przygotowania mapy wykorzystała obrazy z Google Earth, aby uniknąć usunięcia ich projektu przez Take-Two. Fani sami zaczęli organizować się na GTAForums, czego wynikiem jest rozległa mapa z zaznaczonymi kluczowymi miejscami. Niektóre osoby, które mają dostęp do usuniętych już z sieci materiałów, wycinają mini-mapy, aby pomóc w tworzeniu kolejnych fragmentów projektu. Inni pomagają na swój własny sposób, m.in. dzieląc się wiedzą dotyczącą miasta Miami i stanem Floryda.

Fanowska mapa GTA 6

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!