Fan Skyrima tworzy własny ręcznie rysowany przewodnik. Ta praca robi wrażenie

Radosław Krajewski
2022/09/21 15:40
0
0

Całość ma liczyć aż 160 stron.

Fani Skyrima znów zaskakują. Artysta znany jako Mirhayasu na swoim koncie w serwisie DeviantArt w ubiegłym miesiącu ogłosił rozpoczęcie prac nad stworzeniem własnego poradnika do piątej odsłony The Elder Scrolls. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że całość jest tworzona ręcznie. Artysta przyznał, że Skyrim od 2010 roku pozostaje jedną z jego ulubionych gier wszech czasów, ale zarówno mapa świata w grze, jak i oficjalny przewodnik nie przypadły mu do gustu. Postanowił więc to zmienić i przygotować swoją własną wersję poradnika.

Fan Skyrima tworzy własny ręcznie rysowany przewodnik. Ta praca robi wrażenie

Zawsze marzyłem o pięknie zaprojektowanej książce, w której poszukiwacze przygód opisywaliby swoje przygody w ręcznie pisanym dzienniku. Niestety żaden z nich nie był kompletny. Ale to zainspirowało mnie do samodzielnego stworzenia takiego.

Więc w końcu zdecydowałem się stworzyć ten ilustrowany przewodnik.

Ze względu na prawa autorskie nigdy nie będę mógł sprzedać książki w wersji papierowej, ale i tak nie mam zamiaru na tym zarabiać. O wiele bardziej chciałbym podzielić się ze wszystkimi procesem tworzenia i na koniec udostępnić książkę każdemu za darmo w formacie PDF. To, czy sam je wydrukujesz, zależy od Ciebie.

GramTV przedstawia:

Mirhayasu wspomina, że projekt powstaje w jego szkicowniku liczącym 160 stron i za pomocą zwykłego długopisu. Przewodnik będzie posiadał rozdziały oraz indeks. Artysta podzielił się początkami swojej pracy, publikując kilka pierwszych stron swojego poradnika. Możemy zobaczyć na nim ręcznie wykonane rysunki wraz z opisami. Całość prezentuje się niesamowicie i fani Skyrima zdecydowanie nie powinni zapomnieć o tym fanowskim projekcie.

Fanowski przewodnik po Skyrimie – przykładowe strony

Fanowski przewodnik po Skyrimie – przykładowe strony, Fan Skyrima tworzy własny ręcznie rysowany przewodnik. Ta praca robi wrażenie
Mirhayasu
Mirhayasu
Mirhayasu
Mirhayasu
Mirhayasu
Mirhayasu
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!