Evil Dead: The Game już wkrótce będzie dostępne na Steam

Jakub Smolak
2023/03/31 18:00

Gra doczeka się również edycji Evil Dead: The Game - Game of the Year Edition

Evil Dead: The Game zadebiutowało na rynku w maju 2022 roku, a gra spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. Deweloperzy z Saber Interactive oraz ekipa wydawnicza firmy Boss Team Games poinformowali, że w kwietniu doczekamy się specjalnego wydania gry.

Evil Dead: The Game już wkrótce będzie dostępne na Steam

W skład Evil Dead: The Game - Game of the Year Edition będą wchodziły DLC

Evil Dead: The Game - Game of the Year Edition zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X. Warto zaznaczyć, że w skład zawartości nowej edycji będzie wchodzić aż sześć DLC, w tym dodatki zatytułowane Ash vs Evil Dead i Who’s Your Daddy.

Wciel się w Asha Williamsa lub jego przyjaciół z kultowej serii „Martwe zło” i współpracuj w grze pełnej akcji kooperacyjnej i PvP! Stwórz drużynę czwórki ocaleńców i odkrywaj, łup, kontroluj swój strach oraz znajduj istotne przedmioty, by przerwać pieczęć między światami w tytule inspirowanym oryginalną trylogią oraz serialem „Ash kontra martwe zło” - czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Dla pecetowych graczy najważniejszą informacją jest jednak to, że Evil Dead: The Game - Game of the Year Edition będzie dostępne na Steam. Przypomnijmy, że w momencie premiery gra była dostępna wyłącznie w ofercie sklepu Epic Games Store. Premiera już 26 kwietnia.

Komentarze
1
Niakadan
Gramowicz
31/03/2023 18:13

Mnie śmieszy że nazwali edycję "grę roku" gra która szybko umarła